bugün

yakışıklı veya en azından bir yönüyle kızların ilgisini çekmiş, içlerini gıcıklamış, sonrasında ise kızların tacizine uğramış erkektir.
genellikle poposuna ellenmek suretiyle taciz edilir bu erkekler.
ortamına göre, başka yerlerinden de tacize uğrayabilir.
çirkin bir erkeğin hayatı boyunca yaşabileceği ender şeylerden birisidir.
otobüste yaşanır en az erkekler kadar kadınların fordcusuna rastlarsınız. hiiç öyle triplere girmeyin.
Benim gibi ju jitsu bilmiyordur.
Bedenime sahip olamayacaksınız sözlük kızları.
Az başıma gelmeyen olaydır ulan az buz utanmıyorum şekilden şekile giriyorum ne kötü bir şeydir.
O KADAR YAKIŞIKLI OLMASA DA UĞRAYAN ERKEK MODELLERi DE VARDIR.
ellerler, sıkarlar, sürtünürler.
çok mağdurum bu durumdan.*
yoktur.

Kumral erkek mi olur lan? hadi diyelim olduuu, hangi kız ona sulanacak? travestiler sulanır ancak na, erkek dediğin benim gibi 2 metre boyunda, 90 kilo, esmer, geniş omuzlu insanlara denir.Kapat bilgisayarını çık git lan bu sözlükten.
bazılarına göre talihli, bazılarına talihsiz erkektir.
türkiye toprakları içerisinde sayısı en fazla 1000 olan erkektir. italya ve danimarka civarındaysa kat kat fazladır.
Mağdurlardan birisi de benimdir.Gelip popomu elledi efenim utanmasa avuçlayacaktı.tabi sonra ödeşiceğiz dediğim de hemen ayy sapık demesi ayrı bir tacizdi.
(bkz: halbuki şaka yapmıştım)
ah efenim sormayınız gitsin başımdadır bu dert, yok adonislerime çikilat eritip eppek banmalar olsun, duzlu baklavalarıma dil atmalar olsun, hep fantastik hareketler yaparlar, bu tacizden usandım yemin olsun, ben istemedim ki erkeklikte zirveyi zorlayayım, ben istemedim ki alfa erkeği olmayı, yaradılıştan gayrısı değil bu hanımlar, taktir edersiniz ki benim de değer yargılarım var ve hepinize yetemem, lütfen artık bir ambiyanss...
Cüzdanı cep telefonunu kontrol etmesi gereken erkektir. Yerinde kalmayabilir.
kizin dönemlerine gore değişir. bir erkeğe ihtiyacı varsa tacizin yakisiklilikla ilgisi yoktur. lakin ihtiyaci yoksa hic bir erkek umurunda olmaz. (ihtiyaç cok anlamlidir)
poposu guzeldir ve kaslidir.

el guzel daldirilir.

saka.
güncel Önemli Başlıklar