bugün

güzel kızların erkeklerin (özellikle de benim) hayallerinde kötü olaylara yakışmamasının en güzel örneğidir.bencee kızlar sıçmaç,kızlar işemez vs. vs.
ha illaki sıçıcaklarsa onların sıçmığı jelibon'dur bonibon'dur diye düşünüyorum
kızlar tuvaletinde tuvaletin olmaması gibi teoriler geliştirmeme sebep olan düşünseldir aynı zamanda.
imkansız olaydır. kızlar sadece tuvalete sıçmakla kalmaz. ağzınıza da sıçarlar hem de çok pis. *
güzel kızlar osurmaz, sıçmaz ama işeyebilir.
(bkz: güzel kızların boku pembe olur)
(bkz: şehir efsanesi)
"hepimiz güzel kızlar sıçmaz biliyoruz, hayallerimizi yıkmayın"

bazı sözlük yazarları - .....2009
ben buna inanan bahtsız bir bedeviyim ne olur söylemeyin bana olamaz.
yoktur öyle birşey. gayet senin benim gibi sıçarlar, hatta osura osura yaparlar bu işi.

ağza sıçmadıkları sürece de bir problem olduğu öngörülmemeli.
(bkz: sen sanırmısın ki sevdiceğin posur posur osurmuyor)
kız kabızsa normal bi durumdur.
sıçarlar fakat pembe renkte. dışkıları hayvan yani erkekler gibi kokmaz.
dünya bok fonunda 7392503.354 kiloluk bir açığa sebep olan durumdur.

bu gerçeği gözardı edemeyiz insanlar. kızlar da sıçıyor. maalesef... evet, bunu yapıyorlar. sıçmazlarsa ekolojik düzen bozulur ve kendi bokumuzda boğuluruz. kızların sıçmıyor oluşu, tüketim/sıçım eğrisinin sıçtığını gösterir ve bu da dünyayı büyük bir felakete sürükler.

kaçak boklarınızı belgeletip dünya bok fonuna bildirin ve bu açığı kapatın. sıçıyorsunuz ve bunu herkes biliyor. ne kadar tükettiyseniz %57'sini sıçarsınız. bunu unutmayın. belgelerinizle gelin ve sıçış kartınızı alın.
(bkz: üniversitede kızların teklif etmesi)
yıllarca inandığım, sevgili ile beraber yapılan ilk kaçamakta gerçek olmadığını anladığım, dünyamı karartan yalan. büyük hayal kırıklığına uğrattı bu yalan beni. üstelik kokuyordu. odadan nasıl dışarı kaçtığımı bir ben bilirim, bir de resepsiyon görevlisi. ''excuse me sir, is there a problem'' dedi. ''she is taking a shit bro, i am petrified, terrified. i didnt know. i didnt know'' dedim. o da kızların sıçmadığını zannediyormuş. acı gerçeği öğrenmesiyle resepsiyonist ağlamaya başladı. benim kızı tualete kitleyip demlenmeye gittik.
bırakın efendim yemeyelim kimseyi. sıçıyorlar elbette. hem de daha uzun süreli, daha bi zorlanarak. *

edit: eksileyen arkadaş hala sıçmadıklarını sanıyo heralde. ahah.
(bkz: işeyelim sıçalım kusalım ama edebimizle)
(bkz: biriktirip doktora gidiyoruz) **
efendim yalandır. kızlarımız sıçarlar ama pembe sıçarlar. hem de kalp şeklinde. tabii suya girince dağılıyor biraz şekil.
onlar sadece boncuk cikarir.
(bkz: öğütüyorlar)
kızlar yediklerini buharlaşma yoluyla atarlar(mış).
doğru bir önerme. kızlar tuvalete sadece saç-baş için giriyorlar üzülmeyin.
2 girls 1 cup' tan sonra inandiriciligini yitiren onermedir. kizlar sicar hatta...
(bkz: cem uzan vaatleri)
(bkz: içe doğru sıçmak)
doğrudur, içinde özütür onlar. * şaka bir yana çatır çatır s.çıyorlar efendim, durduramıyoruz. bazıları hızını alamayıp başkalarının ağzına da s.çabilmektedir. *
(bkz: alice harikalar diyarında)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

başka bir rivayete göre ise çilek şeklinde s.çtıkları belirtilmiştir. * * (bkz: sıçıyor diye sevgiliden ayrılmak)