bugün

Seven dikilir, diken sevilir.

Bir terzi.
seveni sever sevmeyeni sevmez milyarlarca kadın var şimdi nasıl genelleyebilirsiniz ki. ayrıca şu 4. entriyi kenara alalım. 3-5 ay sonra şerefsiz eski sevgili diye başlıklar açacağını şimdiden kendi kendine nazar değdirmek suretiyle belli etti çünkü.
Valla insan gibi seveni de var ama kalp gidip sevmeyenini buluyor. Kızlar sevmiyorsa erkekler hiç sevmiyor.
(bkz: Erkeklerin %80ninin cinsel dürtüleri yüzünden bir kızı fiziğine göre sevmesi gerçeği)
Yanlıştır efenim.
sevmiştir sevmekten sogutulmuştur.
R(kızsayısı)-(17 yaş ve altı,40 yaş ve üstü -dul-)
yanlıştır. gerçek olan kızların parayı sevdiği gerçeğidir.
valla hocam gerçek sevgi nedir insanı annesinden babasından başka biri karşılıksız sevebilir mi daha onun cevabını bilmiyorum ama içimdeki bi his(yaşadığım gördüğüm kadarıyla) kızların erkekleri gerçekten sevmediğini söylüyo zaten seven de parası , yakışıklılığı ya da sözüm ona kız tavlamak için cool tavırlar takınanı seviyor.bunların hepsi yetiştirme şeklinden kaynaklanıyo üfff adaletini sikiyim be dünya.
Kalpsiz bunlar amk. Önceden anne şefkati ve güzel bi kız isterdim. Sonra güzel olsun yeter dedim şuan sevsin de tipi çok önemli değil yaptırırız diyorum o bile yok. Hem tipsiz hem de sevmeyenle evlenecek kadar enayi değilim. Seven kızlar eqlesin mi diyeyim nasıl bitireyim bilmiyorum ama kızlardaki bu göt kalkıklığı yüzden evlilik fikrinden uzaklaştım.