bugün

Senin korkmadığın en ufak seslerden bile korkan
istemiyorum dedikçe sevgilim ol diye ısrar eden
buluşmayı son dakikada eken
zaten kapalı olan kıyafete açık diyen
uyuyucam diyipte uyumayan
yanındayken bi ayağına kapanmadığı kalıp mesajlaşmaya başlayınca istemem yan cebime koy havalarında olan erkek.
Vay be ne dolmuşum sözlük.
dürüst erkekler.

en sevdikleri de dürüst olamayıp ben dürüstüm diyenler.

bunun dışında kızlara abazan beyler her türlü tipi seviyorlar aslında.
yere tüküren,
hayvanlara sevgisini eziyet ederek gösteren,
herhangi bir ortamda bağırarak, dikkat çekmeye çalışarak konuşan,
kendini öven tiplerdir.
kısa boylu, göbekli, kassız, gözü dışarıda, bilmiş vb.
dişleri pis erkek.
(bkz: çapkın erkek)
her haltı bildiğini sanan, özgüveni düşük erkektir.
saci daginik, sakalli, iyi t-shirt ve uyumlu bir kot giymis, cool tip.
Piç olmayanı sevmiyorlar, efendi insan olmak bunlara göre suç. biz de ne yapıyoruz çok da fifi diyoruz siklemiyoruz.
ne düşündüğünü ne hissettiğini açık açık söyleyemeyen ketum tipteki erkeklerdir. sonra terk edilince de yok kızlar efendi adam değil piç adam seviyor oluyor. efendi adamı değil ağır abi takılan adamları sevmiyor kızlar. sen efendi gibi sevgini göster kıza sevmezse o zaman konuş.
kız erkek farketmez, 4s kuralı işler!
zibidi kopuk , pantolonu dusuk bel olan, kupeli, yamula yamula yuruyen erkekler , muhabbetsiz , islamiyetden bilgisi olmayan, Pis bakimsiz cunup gezen erkekler.
seviyorum deyip gostermeyen, sen kizsin yapamazsin ben erkegim yapabilirim herseyi tarzi dusunce tipine sahip erkekler.
efendi erkektir. evet.
(bkz: 4s kanunu herkes alışsın)
ben çok yakışıklıyım ehe çok karizmatiğim havasına giren erkekler.
hani şu kollarını sıvayıp gezen tiptirler. bir de bazen masaya vururlar. öküz oğullarıdırlar.
"hangi kızlar bunlar?" diye sorulması gerek. genellemeler size bir sonuç vermez. herkes aynı değildir. falan.

ama mesela;

*küpe takan erkek; sevmem.
*uzun saçlı erkek; sevmem.
*götü başı ayrı oynayan erkek; sevmem.
*her kıza sulanan, cıvık erkek; sevmem.
*korkak, ürkek, ödlek erkek; sevmem.
*ne konuştuğundan bi' haber erkek; sevmem.
*çok konuşan, zevzek erkek; sevmem.
*olur olmadık yerde, herkesin içinde çok ağır küfürler etmekten çekinmeyen erkek; sevmem.
*komik olduğunu sanıp inatla iğrenç espiriler yapıp bir de üstüne milletten kahkahalarla tepki vermesini bekleyen erkek; sevmem.

şimdi;

sakız çiğneyen, uzun saçlı, halka küpeli, zevzek, sulu, yavşak, her gördüğü dişiye sulanan, iğrenç bir vücut dili olan, kanalizasyon ağızlı bir erkek hayal edin.

ha işte bu erkekten nefret ederim.
yazılanları okuyup da değişen erkek varsa onun da amk.
kızlar ne istediğini bilmiyor. ne istediğimizi biliyoruz diyenler çıkacak ama bilmiyorlar işte.

yok neymiş, efendi olsun piç olmasınmış. kız için kaç efendi çocuk piç oldu bir bilseniz. baktı efendilik bir sike yaramıyor piçler kızları götürüyor. o yolu seçti nice delikanlılar.

sigara içmesin ama sigara içenler şöyle boynunu 30 dereceli açıya ayarlayıp sigarayı yakması çok karizmatik. (bkz: boynum ağrıdı lan)

sadece bizimle ilgilensinler ama fazla da takmasınlar. (bkz: isviçreli bilimadamları bu konu üzerinde çalışıyor)

kaslı olsun isterler bizim salak oğlan da çalışır eder six pack yapar. bu sefer senin kasların var kesin başka kızlarla aldatırsın.

romantik olsun ama öküz olsun (bkz: oldu anasını satayım)

bir yere gidileceğinde bize sormayın tutup kolumuzdan götürün ama bizimde fikirlerimiz var bize de sorun.

bu liste böyle devam eder. siz siz olun kız için değişmeyin.
Ne yalan soyleyeyim fakir olan erkek. Hayir kesinlikle sadece fakir olmasiyla alakasi yok. Ornekleyeyim; durumu fena olmayan biriyim eski erkek arkadasimin da kotuydu, ama ne bileyim bulustugumuzda parka gidiyorduk, kahve diyarina gidiyorduk cok pahali seyler siparis etmiyordu idare ediyordu, durumu bildigimden de hesap kabarik olunca israr edip bu sefer ben odeyeyim diyordum. Bir digeri de her firsatta param yok falan filan zirvaliyordu buna ragmen en luks mekanda randevu verip hesap gelince cuzdani cikarip ben de bu kadar var senden cikar mi bir seyler diyordu, hayir birde kendi parasini bahsis birakiyordu hesabin tamamini bana odetiyordu. Al sana rezillik, al sana iticilik.
az ama öz konuşan, düşündüğünü doğru bir dille ifade eden, karşı tarafı kırmayan, dürüst erkekler bu gruba girmektedir. birbirimizi kandırmayalım genelde kızlar bu tiplerden haz etmezler. piç olacaksın, hafif argo kelimeler kullanıp yırtık olacaksın. ancak bu durumlarda kızlar erkeklere ilgili olurlar veya uzun ömürlü bir beraberlik söz konusu olur.

malesef ülkemizdeki, bununla beraber dünyada genel olarak kızların tercihleri bu yöndedir.
nicki shadowassasin olan erkektir.*
tip boy pos hiç önemli degildir. tamam tamam az önemlidir diyelim..

ama en önemlisi özgüven sahibi olmayan erkektir.

kıvanc tatlıtug kadar yakısıklı bile olsa 10 dakikalık konusmadan sonra kendinden sogutur.
fakir, iyi kalpli ve gururlu erkek.
her konuşmasında kendini öven erkek. cok çapkınım tüm kizlar bana hasta havalarındaki erkek. başkalarının yanında sevgilisini yerin dibine sokmaya çalışıp komik oldugunu düşünen erkek. feminist duygularım birden açığa çıktı daha fazla saydırmadan susuyorum.