bugün

hiç alışık olunmayan istektir.
öyle kızlar da mı var denilesi durumdur.
(bkz: eve erkek atmak)
-tamam seninle sevişirim ama bi şartım var
-nedir?
-evini istiyorum. üzerime yapıcaksın.
-insan arkadaşına bunu yapar mı bee!!

(bkz: yanlış anlaşılmış başlıklar)*
(bkz: kızların ev istemek için sevişmesi)*
(bkz: cüzdanında prezervatifle gezen kız modeli)
kendisini arzulayan bir erkekten bir başkasıyla olmak için isterse yıkıcı derecede kalp kırar, kıskandırır, hatta öfke veya nefret bile hissettirebilir.
(bkz: başımıza taş yağacak)
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)
erkeğin ev bulalaması durumunda kızın sevişmek için arkadaşında ev istemesidir. aslında erkeği beceriksiz, saftır, kız erkeğin yaoacağını yapmaktadır... helal olsundur öyle kıza...
acaba bu istenen ev erkek arkadaşının evimidir;)
erkeğin uzakta olup uzun bi ayrılıktan sonra bilmediği bir şehire gidipte ev bulamaması durumunda kızın faaliyete geçmesidir.çok görülen birşey değildir ama rastlanılabilir de.
-bi kere versene, evini?
-niye ki?
-bi kere vercem de...
ah iste bir turlu o kadar gelisemedik. Mantikli dusunemiyoruz. Kizlarimizin yeteri kadar vurusamamasi ulkemizin kanayan bir yarasi. Keske daha cok gelissek. Sokaklarda seyyar vuru$haneler kurulsa. Babalar egitimli olsa keske.. kizlarinin dogumgunlerine zenci striptizciler gonderseler. Ama iste, nerde..
feminist hatunların işidir efenim, eve birini atma olayını sadece erkeklere özgü birşey olmadığını kanıtlama niyetindelerdir. hoş, biz erkekler için hava hoştur hatta daha iyidir; çünkü hatunu sevişmek için ikna ederken ulan nerde yaparız gibi düşüncelere dalmamızı önlemiş olurlar.
dünyanın tersine dönmesidir.

-şşt...sirretgül ev lazım kız..bir günlüğüne boşaltsana.
-oo enişte duymasın
-duymaz kızım nerden duyacak.toplantım var gelmeyecem dedim
-e arkadaşı yok mu bu yavrunun..
gerçekleşmiş hadisedir, evi istenen kişiyi dumurlara gark etmiştir. ama öyle geniş aplaya da helal olsun. *
her ne kadar istenen arkadaş hülyalara dalsa da, afra tafra yapsa da; isteyen, sonunda ricası kırılmayacak bir arkadaşı olduğundan, durumu kabul edip, evi vermesidir. haliyle, arkadaş arkadaşın mutlak p.zevengidir. değil mi canımcım? ha canım? bir şey mi dedin? *
(bkz: otel tavsiyesinde bulunan sevgili)
yaşanmış hadisedir. öyle dişi kişiler var ki olayı aşıp neler yapıyor bu onların yanında ne ki.
böyle kızlara yazıklar olsundur. hattabir an önce intihar etsinlerdir.
Bizim erkeklerden ne farkımız var diyen kızların yaptığı saçma bir davranışdır.
elini sikinden çekemediği için hiçbir kızla tanışamayan erkeğin "oha veriyo lan!" tribine girmesine sebep olacak durum.

bu işi yapacak insanın üniversite öğrencisi olduğunu varsayıyorum. bak arkadaşım, hani sevgilin oluyor, "ben seni yemek istiyom yav" diyorsun ya. kız da "ben de aşkım" diyor. sonra sevişmiyorsunuz tabi ki o ayrı. hah, işte bunun kıyısına gelindiğinde sevişilecek ev ihtiyacı doğuyor. erkek sorup soruşturuyor "kenks"lerine. hiçbir yer bulamadığında da sevgilisine söylüyor. "ulan ev bul allahsız" diyor.

kızlar genellikle bunu sadece kız arkadaşlarıyla paylaşıp onlara soruyorlar. ama bir kızın, erkek arkadaşına "ev bul lan x'i(sevgilisi) atçam" demesi, bir erkeğin eve hatun atması kadar garip olabilir ancak.

ben değil bir arkadaş. sevişmedim ben hiç, ne bileyim ev falan.

(bkz: ev istedi verecek sandım)
"oğlum geçen gün benim arkadaşın kız arkadaşının ev arkadaşının bir arkadaşı evi istemiş bundan erkek arkadaşıyla gelecekmiş." lafından önce "oğlum bu üniversitedekiler acayip verici cinsten biliyormusun" lafı gelir ki o zamana kadar büyük ihtimalle eline değil bir kızın eli dişi sivrisinek bile konmamıştır.
(bkz: erkeklerin sevişmek isteyeceği kıza evin tapusunu vermesi)
birde duruma böyle bakmak lazım.
+bu gece evin anahtarını verirmisin ev lazım bana.
-komisyonu nolacak?
+tamam sen ver ben veririm sana sonra.
başıma gelen olaydır.
- hafız ya şu evin anahtarını versene bi günlüğüne *
- napcan kız evde ?
-ahmet gelecek de onla vakit geçirecez biraz.
-?!!!??? eee... anca bi oda olur diğer odalar dolu. ayrıca bana bir ay boyunca haftada 3 kez yemek yapıcaksın ona göre.
- tamam yahu tamam yaparım. *
iç sesi: ulan kendinden utan senin eve hatun adam atıyor sen daha bi kız atamadın amk. *