bugün

(bkz: bi daha)
Seni kıskanıyorum.
miniminnaciksin .
çok güzelsin.
işyerinde bir üst makamdaki yetkiliye yalakalık yapmaya benzer, yalakalık yapmayın yaptırtmayın.
ayrıca psikopatmısın, devamlı seni onore edicek sözler duymak istiyorsun veya bu kadarmı eziksin, bu cümlelere yalanda olsa duymak isterim diyorsun.
saçların bugün güzel olmuş.ya da değişikliklerin fark edilmesini ister mesala : saçlarını mı boyadın sen.
eskiden kızların kendilerini özel varlık olarak hissetmelerini sağlamak amaçlı duymak istediği sözler , günümüzde''lafla peynir gemisinin yürümeyeceğini görüp kendisini özel hissetmesine sebep olacak davranış ihtiyacına bırakmıştır.
benzemez kimse sana
tavrına hayran olayım
bakışından süzülen işvene kurban olayım
kredi kartı limitini yükselttim.
(bkz: sen kilo mu verdin)
en az 4 grupta incelemek gerekir.

a) emo kız: ajkhoommm xd
b) tiky kız: bebeqimm.
c) ergen kız: çok güzelsin! (aklı beş karış havada olan kızlar dahildir buraya)
d) sevdiceğine önem veren, aklı başında kız: ömrünü, ömrüme katan, ömrüm ol...
(bu 'd grubuna' dahil ergen kızlarda yok değildir tabiki, her şeyde istisna olanlar vardır, bunda da olduğu gibi)
ruhsuz
gıcık
bir gün duymasam depresyona giriyorum.
bir uludağ*dan bir senden vazgeçmem. *
sevgililer gününü unuttugumu mu sandın düdük?
bir keresinde bir yerden eve dönüyordum annemlere lokum alcaktım sevgilime söyledim. ne gerek var aşkım sen varsın ya demişti o zaman suratımda oluşan salak gülümsemeyi hala hatırlıyorum. hatırladıkça yine aynı gülümseme oluşuyo. *
'keşke şimdi burda olsan' lafı kadar samimi bir şey yoktur fikrimce.
kızların egolarını tatmik etmek için duymak istediği sözler.misal; aşkım senin kadar güzeli var mı şu dünyada? gibi...
lotoda 5.000.000 tl tutturdum.
(bkz: diğer kızlardan çok farklısın)
bazen ruhu okşayan , bazen iç gıcıklayıcı sözlerdir.ortak yönleri ise tebessüm ettirebilmesidir.
hep yanımda olsan. hiç gitmesen. seni çok özlüyorum. balım.
çok zeki ve akıllısın. senden çok şey öğrenebileceğime inanıyorum.

edit: evet kova burcuyum ne var bunda...
seni libidomdan daha çok seviyorum *
genellikle romantik erkeklerin kullanabileceği cümlelerdir. kızın sevgilisi bir odunsa ondan asla hoşlanabileceği bir söz duyamaz.
aşkım senin büt.ün var diye halı saha maçına gitmedim. kütüphanede ders çalışalım mı?
sana şiir yazdım
sadece 20 dakikadır bekliyorum aşkım hiç sorun değil inan bana
"ruhum"
güncel Önemli Başlıklar