görsel
Doğa yaratma kabiliyetini sadece erkeğe vermiştir.
Sizler neyi hak ediyorsunuz
iki kelimeyi bir araya getiremiyorsunuz
Daha söyleyecek çok lafım var ama
itiraf edin siz bir boka yaramıyorsunuz
Kalemi tutmayı bilmez
Lak lak edersiniz anca
insan kendini bilmez mi!
Len bu nasıl bir yüzsüzlük
Eyyttt be ne güzel döktürdüm
Razı olun gerçeklere helelooy.

Çevremde şiir yazan birçok kadın var ben yazamıyorum ama sizi kırmadım ve akrostişi patlattım umarım beğenirsiniz lol
Yazmasınlar. içine ederler kabiliyetsizler. Kadın gibi; evrenin en aşağılık, en işlevsiz, en değersiz, en niteliksiz, en aşağı seviye canlısından hiçbir bok beklemem. Yaratılanlar içinde en az gelişmiş en yok hükmünde yaratığı kim şiir yazmak kim. Sokak itinden daha aşağı seviye kabiliyetsiz özelliksiz canlılar kadınlar. Var değil yoklar. Evrenin çöpten daha değersiz asalak parazitleri. Erkeğin sırtından geçinen aşağılık sikik varlıklar.
Kabul edelim kadın kısmının böyle bir güdüsü yoktur. Kendisine şiir yazılan erkek bilsin ki çok çok çok sevilmiştir.
Yazarlar yazarlar da ya vermeye cesaret edemezler ya da sana değil başkasına aittir yazdıkları.
Valla pipinizden önce kıçınız kalkıyor o zaman. Sevsek de belli etmemeyi öğrettiniz bir kere. Zırlamayın şimdi lütfen.
Belki erkek haketmiyordur.
Eski çıktıklarımdan birisi, bana yazmıştı, hemde akrostiş.
şiirler yazılmalıdır .
kulaklara okunmalıdır.
bütün kadınlar şiir yazsın.
erkeklere sevinsin sayınsın.
selam yazması boşalmanıza yeterken ne şiiri a.k
burada şikayet eden odunlara yazmamaları sevdikleri erkeğe ya da kadına yazmadıkları anlamına gelmez.
Siir karin doyurmuyor kizlar bana siir yazacaginiza pasta sarma yemek yapin daha fazla etkilenirim siir ne amk.
Sevdiğim bir erkek olursa seve seve yazacağım.
Şimdiden başladım.. artık kendisi beni bulursa daha da sıklaştırırım. Tabi kim olduğunu bile bilmemek ayrı bi heyecan veriyor.
yazan yazdığında her dizesi deler geçer, yeterki eline kalemi almaya niyet ettirecek bir erkeği sevsin.
Olm yazmadıklarını nerenizden uyduruyorsunuz?
Gazel bile okumuyorlar bırak şiir yazmayı.

Bi kız bana şiir yazsa sabaha kadar gülerim herhalde.
Şiir yazamam ama browni kek yaparım, börek yaparım, poğaça yaparım, havuçlu top top yaparım, sütlü irmik tatlısı yaparım, çikolatalı pasta yaparım...
yani her insan sevgisini farklı gösterir, bazısı şiir yazar bazısı incirli cevizli kurabiye yapar.
hak etmiyorsa zaar..

Ayrica hic beceremem ilgim de yok yani..