bugün

Az bile.

Kapı kapı dolaşıp Ruh ve sinir hastalıkları raporu dağıtılmalı.
Miyavlarak katıldığım tespit.
Ama düşünsenize, 250 gram önemli bir bölgeye sahipsiniz. Ve herkes onun peşinde koşuyor. Bokun etrafına toplanan sinekler gibi.
Kimin psikolojisi bozulmaz?
Miiiyyyyaaaaavvvvvvv.
aslında bu şöyle ayrılmalı sevgilisi olmayan, evlenemeyen, boşanmış, güzel olmayan, şişman vb. nedenlerden dolayı psikolojisi bozulmuş kızlar var.

bunda kendi payları büyük ama erkeklerinde payı var.
Kesinlikle katılmıyorum ve bu tanımı da hiç sevmedim.

Kadınların kırgın bir kimlik oluşturması için eril kültürün her şeyi yaptığına dair sosyolojik birikimi bir kenara bırakıp şunu sormak istiyorum: eşini tanınmayacak hale getiren, salt sevgi görmek adına yahut sevgi kavramının ardına sığınarak, kaybedilme - yalnızlık korkusuyla bir kadına psikolojik baskının ve fiziksel şiddetin en canavarcasını gösteren histerik erkekler mi psikolojik açıdan sağlam ?

Benden bu tür erkeklere bir tavsiye, kimse sizin zavallı egonuzun ve bağlanma bozukluğunuzun bedelini ödemek zorunda değil. Gidip psikolojik yardım alın ve yansıtma mekanizmasını kullanarak sorunu başkalarında değil bizzat kendinizde aramayı öğrenin derim.

görsel

(bkz: aa bak)
Kesinlikle katılıyorum. Hatta benim kedi eskiden dişi bir insandı diye düşünüyorum.
Tespit gibi tespit.

Karşılaştığım her kızın en az bir sorunu vardı. Ailevi, eski sevgilisinin acısını çeken, yaşama amacı olmayan vs.