bugün

çok ayıptır, osursa bile osurduğunda gül kokmalıdır. ayıp biz yıllarca kızları pembe sıçıyor diye biliyorduk.
sıçması kadar doğaldır.
imkanı yoktur.
erkekleri kendilerinden soğutan bu açığı göğüsleriyle rahatlıkla kapatabilecekleri su götürmez gerçektir.
erkeklerin osurmasından farksız olan yel rüzgarı.

edit: anlatım bozukluğunu gelen bir mesajla fark ettim idare edin.
insan oldugundan osurmasi normaldir.
nefes almak kadar normaldir.
cok fazla yapmiyorsa saglikli oldugunun gostergesi. kimse, yanindaki kizin catlamasini istemez degil mi gencler?
böyle doğal bir olayı -kızlar osurmaz yalanı- ile kapatmaya çalışmanın derdine düşerler. bildiğin osururlar. bi kamyon şoförüne osurmak ne kadar yakıştırılıyorsa, kıza da yakıştırılması lazım. bazen göt göt değil, evrenin kara deliği benzetmesi yaparsın hatta bir kızın osuruğuna. öyle derinden osururlar.
Çok çirkin bişey. O ney lan.
kızlar osurmaz, kızlar pırt yapar. erkek osurur.
evlendikten sonra görüp te soğumaktan ve tiksinmektense; çıkarken görülüp kabullenmek gerektir. kokusu bizlerinkinden daha kötü olduğu da aşikardır.
komik veya iğrenç bir olay değildir. sen sıçarken osurmuyorsun sanki. ''osuramıyorum ben yaa ıy çok iğrenç'' diyenler yalnız kaldığında nasıl yardırıyordur. cayır cayır da değil patır patır zart zört patapatapata!? değilse metan gazında boğulayım.

(he belki bazı özel durumlarda komik olabilir tabii. tartışılır. neden tartışıyorsak. osuruk be bu neyini tartışacağız.)

(bkz:  osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur)

tanım: osurur çünkü o bir insandır.

not: güzel kızların kakası pembe olur.