bugün

tam uyuyacağım sırada aklıma takılan sorunsaldır. her kadında biraz kaşarlık var sanırım.
Merak edenlerin annelerine sorması gereken soru.
Size ne ? Gidin kendi çükünüzle falan oynayın böyle aptal aptal şeyler düşüneceğinize biz her düşündüğümüzü söylüyor muyuz ?
Orospu olduklarından dolayıdır.
doğaları gereği erkeği tahrik etmek zorundalar. elbette hepsi inkar eder. ama erkeklerden daha abazalar sadece bolluktan dolayı aşırı derecede seçici ve kolayca erkek bulabildikleri içinde cinselliğe toklar.
sosyal medyada takipçilerine canlı yayın açılan uygulamalar var ya hani, millet hediye falan atıyor (aq amsalakları), karı gitmiş göğüs dekoltesi falan yapmış müzik açıp oynuyor, memelerini hoplatıyor sırf abazanlar hediye atsın diye. Bi de bunların içinde başı kapalı olan da var, evde çocuğu var falan rezillik aq. Sen kadına cinsellik içeren bi cümle yazsan hemen engelliyor. La yarram sen öyle yayın yaparsan ne bekliyorsun aq seni niye izliyorlar sanıyorsun anlamıyorum ki. Bu karılar harbi uyanık aq. Bu, orospuluktan daha büyük orospuluk bence. Saçma salak insanlar.
Orospudur belki gel gel yapıyordur nereden biliyorsunuz? hoşuna gidiyor kızların bakılmak beğenilmek. Genellikle de çirkin kızlar bedeniyle pirim yapmaya çalışıyor çirkin erkeklerin kas yapıp yarı çıplak gezmesi gibi birşey bu...
Özgüveni meselesi olup var ki giyiyorum düşüncesi.
33 tane gerizekalı var bir de sözlükte bu s*çmığı artılayan ne kadar beyinsiz insanlar var lan böyle.
havaların ısınmasından dolayıdır. keşke hep yaz olsa.
anlaşılmayan durumdur.
ey iman edenler! orospu gibi giyinmeyi bırakın, cehennem azabı sizi bekliyor falan diyormuşuz.
Kusura bakma da benim göz zevkimi ibne gibi kaş aldıran erkekler daha çok bozuyor erkek kadın kim olursa olsun iğrenç geliyor bana kaş aldırma olayı Gülşen bubikoğlu nun gençliği haricinde yakışan ne kadın ne erkek gördüm.
bir de orospu gibi giyinmeyen park sevişgenleri var bu memlekette. yani orospu üniforması yok !..
Orospuluk giyimle değil karakterle olur. Yok öyle tövbecilik oynamak, adamlık satmak!..
tekstil sektöründe çalışan elemanların kafa yapıcı maddeler kullanması.
Çünkü öyle daha güzeller ehehe.
mesele "cinsel seçilim" yavru ceylanlar, zafere giden yolda her şey mübah.
güncel Önemli Başlıklar