bugün

şaşırdığım, paraya ilgi duymalarıyla özdeşleştirdiğim olaydır. Google playe uygulama koymaktan bahsedince büyüyen göz bebekleri ...
Ne mühendisi olduğunuza daha çok ilgi duyarlar kanaatimce. Özel sektör' de olmanız daha da çekici gelir onlara. Şimdi bir iş kurup trilyonlar kazanabilecek bir mühendisle evlenmeye çalışıyor tıp okuyan kızlar. Çünkü , bir doktorun kazanabileceği miktar bellidir ama bir yazılım mühendisininki belli değildir.
yıllarca erkeklerin arasında okumuş, sürekli makinalarla, rakamlarla ugraşan kalasların nesine ilgi duyabilirler?
Bilgisayar forewa.
Metrobüste yer kapan muhendisi cagırıp geliyorum bi saniye.
asparagas. makine ve elektrik elektronik belki.
ayrıca ilgi duyulacak ne yanı var ki her yer mühendis kaynıyor artık.
Yalan haberdir, mühendisler tarafından düzenlenen kızlar için bir algı operasyonudur.
motor kızların ruh tamirleri için baktıkları meslek grubu olabilir.
ziraatçilere yanaşmaması gereken kızdır. zira onlarda para yok pek.
bence kadrolu öğretmen bulsun. 3 ay tatil. para tıkır tıkır. mis.
"Gızımızı ne tohturlar müyendizler istedi" diyen aileler yüzünden oluşmuş imaj.
sığ olduklarını gösterir.
genç kızlar eklesin.

ayrıca tarihçiyim de, sana her şeyi anlatırım.
Yalandır.

Tecrübeyle sabit olarak söylüyorum kızlar en olmadık kişiye ilgi duyuyor sonrada üzülüyorlar. halbuki biz yastıgımızı shigley in kitabı yapmış galyalılar olarak onlara bir ömür boyu ayrık vadide huzur dolu yuva sunuyoruz falan fistan.

edit: beyler sayı artıyor ankara dan 11 i tamamlarsak halısaha yapalım.
ama tesla'nın yalnız ölmesi. namıssız kızlar.
öyle bir şey yok. çıkar onu aklından.
Yanlış başlık olmus, (bkz: kızların erkek mühendislere ilgi duymasi) olmalıydı. Ben de mühendisim, kızlar bana niye ilgi duysun ? Ayrıca hemcinslerime tavsiye ilgi duyacak başka meslek mi kalmadı kızlar, mühendisler 2000 yılında 4 asgari ücretle ise başlıyordu. Şimdi çöp. Çok mezun var, çoğu niteliksiz olmasına rağmen piyasayı bozuyor. Çok dertliyim bu konuda, aklınızı başınıza toplayın lütfen. Ticaret yapsak bi gün zengin oluruz belki hepimiz de, maaşlı bir işte çalışıp yaşamak cok zor.