bugün

önceleri aptal hissedersiniz kendinizi, iki kız aralarında kıyafetler hakkında konuşuyorlarsa. zaman geçtikçe ise daha bir erkek gibi hissedersiniz. zira o konuşmalardan birşey anlamamak sizin erkekliğiniz konsundaki karineyi güçlendirmektedir.

straples, fırfır, puantiye son zamanlarda duyduğum kelimeler. anlamları için birazdan sözlüğe bakcam!
erkekleri çıldırtan diyaloglardır.

-aşkım nasıl olmuş ?
*ii
-nası yani ?
*ii işte
-ama bilgesu çok güzel dedi
*ee bana ne soruyon o zaman ?
ahmet:aşkım hangi filme gidelim bugün
sevil:ayşe bu nasıl ya süper dimi
ayşe:evet canım ya çok cici gösterdi seni
ahmet:aşkım??..,,
ayşe:bu tokayıda takarsan manyağımsı şeker olursun bebek ya
sevil:evet etek ile takım gibi durucak
ahmet:sevgilim hadi kaçıracaz seansı
sevil:yeni sezon ürünleri çıkmış delisin ya
ahmet:yeter lan eşşeğin anına su kaçırmayın yeter!
sevil:ahmet
ahmet:..
sinifin arka siralarinda oturan iki duba kizin konusmasidir. nasil midir? aynen asagidaki gibidir:

- büyük boy sütyen numarasi kac olur?

+ du bi bakayim kiz.

- ohoo sana göre bulamazsin.

+ cok sakacisin, söylesene kac numara olur?

- kizim saliver gitsin.

+ sonra seninki gibi sarkik mi olsun.

- oruspusun biliyosun demi...
Kimi zaman komik olma ihtimali taşıyan anlardır. Bir devlet sorunu konuşulur ya kişi ciddi ciddi var olan problemler ve bunun ileride yaratacığı sorunlardan bahseder ki bayanında kıyafet mevzusu böyledir. Komik olma ihtimalinin var olma nedeni şurdan geliyor kişi kıyafetini bir bayana soruyorsa diyalog iyice sarıyor ve dinleyen kişiye ayrı bir zevk veriyor.

* Kampüs kapısı önünde sigara içersin ve etrafına delice bakınırsın. 2-3 hoş bayan saçlarını rüzgarda savura savura gelir ve kıyafet konuşulur. yok şu şöyle yok bu böylede bilmem ne bilmem ne. konuşuldukça detaylara inilir ve vücut hatları üzerindeki konulara değinilir. ki asıl dinleyen kişinin hoşnut olacağı konu odur. bayan x başlar vücut hatları ile ilgili konuşmaya. Bayan y göte dokunur ve iyi güzel duruyor malın şahane duruyor hele büluzun harika erkek olsam varya atlardım üstüne bakıversene şu dik göğüslere falanda falan. Tabii dikkatinizi çekmiyorda değil ama sizde atlarsınız - hıhı mükemmel duruyor - diye. Tabii bayan x gibi bir yorum yapmanıza gerek yok zira erkeğim üstüne atlayayım mı bebek? gibi bir soru sorarsanız atlamaya yeltinmeden çantayı başınıza yiyebilirsiniz.
sahte konuşmalardır genelde, kıyafet yakışmasa da çok güzel olmuş denilir.
-pelin kıyafetim yakışmış mı?
-ya çok yakışmış hülya, di mi aşkım?
-ya şeyyyy.(ne dedi bu ya, arkadaşının kıyafetini bana mı soruyor)