bugün

-amacım seni kırmak değildi.
iç ses: kızların küfrü hak ettiği anlar.
ben dönyanın en gözel garısıyam tribine girdikleri anda ve ek olarak, bir tek kendilerini zeki sandıklarında, hem söveceksin, hem de ağzının üstüne vuracaksın bitane...
hiç bir kadın aşağılayıcı bir sözü haketmez.
küfür erkeklerin kendilerini tatmin etme yollarından biriymiş sanırım. bence erkekler cevap veremedikleri, yani akıllarının basmadığı zamanlarda küfüre yardımcı oyuncu olarak başvururlar. en sarsıcı konu bile 'ama sen bana küfür ettin'e döner.
elbetteki taşığımız zamanlar vardır, ama küfreden erkekten bir halt olmaz!
bir de bunlar derler ki 'sen yaptırtıyosun!'
yahu kızda aynı küfürleri erkeğe saysa acaba erkek ne yapar?
sırf içindeki nefreti bastırmak için doğru düzgün yazdığın entrye eksiyi bastığı an küfürün hemde en sikicisini hakettiği andır.

(bkz: orospu)
(bkz: o kendini biliyor)*
nota bene: bir tane sanıyordum daha fazlaymış

edit: imla
otobüste kapı önüne oturup bacak bacak üstüne attıkları zaman. önce küfredip sonra bacaklarını kıracaksın ki aklı başına gelsin.
yalan söylediklerinde,yakalandıklarında hala haklıymış gibi vıdı vıdı yaptıklarında küfürün konu anlatımlılarını bile hakederler.
erkeklerin hakettiği anlarla bezerlik gösterir.
+benimle çıkar mısın?*
-ben seni arkadaş olarak görüyorum.
+bravoo. bizden 0km bir küfür kazandınız.*
-ne?
+zzzzt erenköy.
önce "ben çok üzülüyorum, seni de üzüyorum" diyerek ayrılmaları * bunu izleyen günlerde kulağınıza "o aslında iyi bir insan ve çok hoş" lafının gelmesi anıdır.

(bkz: hassiktir bre ordan)
kişinin dayanıklılığına göre değişen ve erkeklerin küfürü hakettiği anlardan pek de farkı olmayan anlardır.
hadi tekme-tokat desen tamam. fiziksel olarak senden güçsüze vurmak zaten genel olarak adiliktir. ama allah herkese ağız vermiş, çene vermiş, beyin vermiş. hatta çene konusunda kadınlara fazla fazla vermiş. yani baktın ki karşındaki seni deli ediyor, erkek-kadın farketmeden et küfürünü, rahatla. o da adam gibi davransın sonuçta, insanlığını bilsin, ayağını denk alsın.
ama tabii ota boka küfürle cevap veren, günün 24 saati ebesini dilinden düşürmeyen biriysen; kadın ya da erkek farkı gözetmeden önce daha insani bir yaşam formuna girmen gerekir. kendin için.
"kadınlar naziktirler, küfür bilmezler" mi? hadi canım !
dikiz aynasına bakmadan şerit değiştirdikleri anlar bu anlara örnek olabilir.
evlilik öncesi cinsel deneyiminden kocasına bahsetmeyip onu kandırması ile gerdekte her şeyin ortaya çıkması üzerine küfrü hak eder. zopayı da hak eder. döverler vallaha, rezil ederler sizi. kocanızdan saklamayın!
+pardon biraz konuşabilir miyiz?
-hayır konuşamayız.
+ananın ...
sürekli neden diye soru sormaya başladıkları anlar.

+neden? neden ? neden ?
-çünkü eşeğin ......'den dolayı.
her boku bildiklerini sanıp, kendilerinin kötülüğünü isteyen tek kişinin sevgilileri olduğunu düşündüklerini düşündürttükleri anlardır. kısacası her zamandır.
bende güzeli yok - benim gibisini zor bulursun gibi kelimeler sarf edildiği anlar.
çimdik attıkları zaman. gerçi böyle zamanlarda küfür değil direk şiddet uygulayasım geliyor ama toplumun huzurunu ve aile terbiyemi bozmak istemiyorum.
ilginç derecede backgroundu olmayan egolarını içeren ve unisex olan her harekette erkekler yapsa son derece salakça duracak her durumda küfür olmasada hakaret etmek bence hakettikleridir.hekedene hakkettiğini vermek lazım.
kendine güveni sağlayıp aldattıkları zamanlarda.
(bkz: genelde)
sınavı olacak dersin notlarını sizden alır, bir halt anlamadığını söyler, gelin görün ki sınıfın en yüksek notunu alır. o an...
gün içinde herhangi bir an olabilir. kızından kızına değişir.
şanslı masa programından ;
-azar azar kader bize ne yazar aşkitooomm
+aşkitom diyen ağzını sikicemm şimdi senin *
sacma sapan sebeplerden alınganlık yaptıgı anlardır. ana avrat kayılası bir durumdur. çekilmezdir. erkek arkadaslar edinilmeye karar verilir.