bugün

herhangi bir yerin başka bir yerle buluşma noktasında ivmesiz duran erkeklerin değerlendirmesidir. bunu hepr merak ederim, merakımı gidermek için hiçbir kıza da sormadım. niye sormadım bilmiyorum, sormadım işte. çünkü ne zaman bir yerin bir köşesinde dursam karşıdan gelen hatunun hakkımda ne düşündüğünü merak ederim. yukardan dik inip 90 derecelik açıyla mı bakarlar, yoksa kafalarında bir üçgen benzerliği mi kurarlar bunu bilmek çok zor. ne düşünüyorsunuz arkadaşım siz, gözlerini pörtleterek bakanınız da var, gözlerini kısıp bakanınız da var, var oğlu var işte. maksat açıyı öğrenmek, soruyu çözmek değil.
köşeyi tutuyorlar sanırım, ee köşe bu her an kaçabilir tabi.
gene yığılmışlar.
serserilere bak ya aman şuradan bir uzaklaşsam şeklindeki bakış açısıdır. korkusundan uzaktan uzağa yürüyerek o bölgeden uzaklaşmaya çalışırlar.
kavgacı,abaza,serseri olduklarını düşünürler evet belki çoğu gerçekten de öyledir ama olayın birde sosyolojik ve psikolojik boyutları vardır. bu adamlar neden toplumdan dışlanarak köşede takılmaya mecbur bırakılıyorlar, neden kavga ediyorlar, neden kızların popolarına popolarına bakıyorlar? bunları da düşünmek lazım tabi.