bugün

makyaj denen olgu sayesinde kızların büyüme ve küçülme fonksiyonlarını göstermesinden kaynaklanan durumdur. arkadaşlar arasında bolca tartılısır *
ergenlerin kendini kadın gibi göstermeye,
30 yaş üstü kadınların da kendini 25 yaşında göstermeye çabalamaları sonucu, meydana gelen kaos.
(bkz: Botoks)
(bkz: estetik operasyon)
tıbbın gelişmesiyle dahada zorlaşacak durum.
mühim olan yaş mı? sorusunu akla getiren başarısız fiil...
kadınların güzel olmak ugruna,dogallıgı hice saydıkları hedenin bir sonucu.
hem erkekleri hem de kizlari ilgilendiren bir durumdur. bir erkek icin hoslandigi kizin yasi cok onemlidir. buyuk ihtimalle yapacagi hamleleri etkileyecek unsurlardan biri de kizin yasidir. ornek vermek gerekirse kizimiz 30 larina yakin ve esas oglanimiz 20 yas civarinda ise durmu kavrayan esas oglan, "bi yakinima bakmistim" deyip kizin bulundugu ortamdan ayrilmalidir.. esas oglan eger bu kzimizin yasini anlayamiyorsa bu onun icin husranla bitecek bi gecenin habercisi olabilir.. husran kotudur, husran hicrandir, husran femdiktir. ama surasi da gercektir ki bi kizin yasini onu agaclar gibi govdesini kesip ic kesimde olusan halkalara bakarak bulmak imkanli degildir. govde mesela belden kesilirse kiz buyuk ihtimalle olur. olmezse de yuzde yuz sakat kalir.. iyilesme sinirli olacagindan cok risklidir. bacagin kesilmesi ise daha kolay olmakla birlikte yine kan kaybi sorunu vardir ve doktor kontrolu altinda yapilmalidir. zaten kizi doktora goturene kadar onun yasini da konusmalarindan anlarsiniz ya da sorarsiniz olur biter.. onemli olan yas degil bastir, bas ise kafa degil onun icindekidir..ne aci...
makyaj, solaryum, sac boyası gibi bilimum yapay tatlandırıcı sayesinde vuku bulan hadise.
(bkz: atın yaşı dişlerinden anlaşılır) *
bol makyaj ve yaşlarını farklı gösterecek kıyafetlere bürünmeleri sonucu içine düştüğüm durum.
fiziksel gelişimin kişiye göre değişmesi durumudur.bazı kızlar küçük bazıları büyük gösterir ancak konuştukça anlaşılabilir çoğu zaman bu kızların yaşı. ***
-kaç yaşındasın yavrum sen
+24
-merhaba ben pulp fiction
+merhaba ben ajda
-ajda mı eee kussura bakma işim çıktı gitmem lazım
+pulp dur şarkı söylicektim sana pulp pulp
küçük yaşta olgunluğa özenti ve ilerki yıllarda da genç kızlığa özlem nedeniyle oluşmuş hadisedir. 90 doğumlu kızların kırmızı ojelerle volta attığı sokaklarda gözlemlediğim bir vakaadır.
kizlar erken yasta gelisir. kac yaslarinda oldugunu anlamamak gayet olasi bir durumdur. *
(bkz: kızların kaç yaşında olduğunu anlatamaması)*
berbat bir durumdur, hele bir de sevgili gözüyle bakıp da sizin anneniz yaşında* biri çıkınca çok daha beter bir durum ortaya çıkar. kayıt sırasında tanışılan kızla konuşurken* kızın nerdeyse 2 kat daha yaşlı olduğunu görünce ufak bir dumur olmayı sağlayan durumdur.
yastan cok suratında kac kilo boya var diye merak ettiren durum.
(bkz: üniversitedeyken hangi liseye gidiyorsun diye sorulara maruz kalma sorunsalı)****
Kızların & kadınların zaten neyini anladıkki kaç yaşında olduklarını anlayalım denilesi durum.
-kaç yaşındasınız
+kadınların yaşı sorulmaz aslanım
-iyyyi
-neyse görüşürüz
-eeee,doğum tarihi neydi bu arada?
cinsel kimlik rollerini,günümüz medyası ve kapitalist anlayışın dayatması ile erken yaşlarda edinen kızlarda görülen durum.
kadınların bazen 30 yaşındayken bile 10 yaşında çocuk gibi davranmasından öte gelen durum.

bazılarının da vücut gelişimi devam etse bile beyin gelişimi bir noktada kilitlenir kalır, kal gelir.
bir ruj bir kaç ay büyültürken bir göz makyajı 1-2 sene*, yüze sürülen bir pudra vs. 2 ila 5 yaş, göğüslere konan desteklerde 2 ila 4 yaş büyük göstertebilmektedir. Yanlız kimileri muhabbet ettiklerinde anlayabileceklerini düşünürler fakat kızlar 12 ila 25 yaş arası hep aynı muhabbettedirler.* *
-kaç yaşında gösteriyorum ?
-17 felan
-hayır bilemedin , 14
-oha
-inanmazsan şeye so...
-taam inandım.nese güle güle sana
-ama dur. ben kendimden büyük erkeklerden hoşl....
fiziksel görünüşden çok insanın veya kişinin yaşına uymayacak davranışları karşısında kalınabilecek durum.
güncel Önemli Başlıklar