bugün

Görsellerle size açıklanması gereken nedenlerdir.
Telefona baktım da fotoğraf çekilmemişim aldığımdan beri. Yarın atarım ve tartışmaya gerek kalmaz.
1) fit bir vucuda (eger boyu 175-180 den asagi degilse) ne giyse yakisir.
2) vucudu fit olan birinin kendine guveni artar, buda insani daha cekici yapar.
3) kadin dogadan gelen icgudusel tepki olarak gucluye daha cok sempati duyar.
Oğlan(11. Sınıf) deli gibi spor yapıyor kan ter içinde kalıyor. "Anne omzum geniş olsun" "anne sixpack çıkıyor bak"

Dayanamayıp Dedim ki: oğlum bu kızlar zekaya bakıyor diye biliyorum ben.
"Anne bizim okulda (fen lisesi) herkes zeki. Zeka orda sökmüyor" dedi.

Ben hak verdim. Kas yapın. Zekanın, eğitimin geçmediği yerler olabilir. Para için bişey diyemiyorum. Parası olan ameliyatla karın kası yaptırıyor.
Hiçbir mantığı yok bu çağda. Hadi parası olanı seveni anlarım da kas yapıyor diye erkekten hoşlanmak kızın ambesil olduğunu gösteriyor.
üreme içgüdüsü saikiyle alfa erkekle kuvvetli nesiller türetme arzusu.
kaslıdan ziyade fit'e daha çok bakıyorlar. ben yokluyorum arada sırada kızları laf arasında, özellikle son zamanlarda konuştuklarımın çoğu erkeğin bakımlı olması üzerinde daha çok duruyor, fiziğe gelince de geniş omuz, uzun boy ve tabiki de abartılı olmayan sportif bir vücut istedikleri. ayrıca çoğu da zaten abartılı ve şişirilmiş kaslardan hoşlanmadığını söylüyor, ama yüzücü kasını özellikle vurguladıkları çok oldu.
aynı zamanda fit ve kondisyonluysa.of of..
bir erkek olarak düşününce haklı nedenlerdir. biz nasıl taş gibi götlere, füze gibi memelere bakıyorsak onlar da kaslı erkeklere bakacaktır.
bulmaca alıp verilmesi gereken durumdur,zira beyin o durumda boş kalıyor.
heteroseksüel olduğundan kaynaklanan normal içgüdüsel yaklaşım. adam gibi adam olundur .
daha vitaminli duruyor.
(bkz: erkeklerden kızlara tavsiyeler/#18743498)
fazla et çıksın diye olabilir.
(bkz: gücü hissetmek)

ama bilinmelidir ki;

(bkz: kontrolsüz güç güç değildir)

yıpratır.