bugün

yalnızca bizim kızlara has olan, yine anlayamadığım durumlardan birisi.

bi fransız ya da arjantinli kızın, tam ilişki ortasında aptal bi yüz ifadesiyle, ben
i seviyor musun demesi, benim anında ilişkiyi bitirmemle aynı anlama gelir. ulan o ne, şimdi mi sorulacak bir soru.

haha, ulan neyse, ama bunu bizim, 1.60 lık, kıllı kollu, yağlı götlü türk kızı yaparsa absürd olmuyor. neden? çünkü onlar aşık abi ya, onlar aşk kadını. kadın 25 santimin dahi en sert geldiği bir sırada aklında tek bi şey var? acaba beni orospu görmüş müdür? hayır, öyleyse dahi, yani iki kişiye bile verse, ikisine birden soracak. aptal bi anda, aptal bir yüzle.

tek dertleri, eli yüzü düzgün helal süt emmiş kız, kalıbından çıkmamak. hadi onu da tam yapabilseler, içim yanmayacak.

madem emin değilsin, ulan neden veriyorsun? hayır, eminsin ama güya naz yapıp, teyit ettirmek istiyorsun, lan bi ilişki bitsin. yavaş, hızlı, ya da ne biliyim, sarıl bana gibi bir sürü tümce olacakken, yumurta ağızdayken, o soruyu sormak hangi akla hizmet.

hayır, hayır dese peki n'oalcak? ne yapacaksın ya? tamam, yeter diyip, menili, kalçalarla, babanın evine gidp, kucağına oturup hadi bana bi masal anlat baba mı diyeceksin? paşa paşa o yarağı yiyeceksin, kaçış yok. madem hal böyle, tam ilişkinin ortasında soruyorsun, cevap belli, hayır.

sadece azdırmışsın, yurdum abazanını, o da o şehvetle, babası gelse nerdeyse dayayacak, sana da evet diyecek. ama gerçekte hayır, o bile iş bitince, sırtını dönüp, uyuyacak. sikinde dahi değilsin, işte tek gerçek bu. o şehvetten suratı mosmor olmuş, insandan çok, şu an da hayvana yakından bile sana yüz yok. hadi başka kucağa anam, sana burada da iş yok.

namusss, bacak arasında mı? yoksa beyinde mi? bilmem, ama şu ana kadar hiç kimseden görmediğime dair yemin edebilirim, tüm samimiyetimle.

o yüzden bırakın bu işleri, aklı selim davranın. ne görünüyorsanız, ne halde iseniz o olun. hadi diyin, biraz daha sert, bırakın, aşkı da sevgiyi de. aşk yok artık, sagopa yı ne kadar çok fazla sıkıcı bulsam da bu sözüne sizde kulak verin. size aşk yok, sizin aşkınız yok.

ayırın kıllı bacaklarınızı, zevkini çıkarın;
''anı yaşayın''