bugün

Yalandır. Hiç bir kadın, hemcinslerinin bir erkekte neye baktıklarının mantıksal izahını yapamaz, çünkü anneleri tarafından çocuklukta yanlış yetiştirildiler küçücük beyinleri anneanneleri annelerini nasıl manipüle ettiyse annesi de kızı öyle manipüle etti.kadınların söylediklerine inanmayın yaptıklarına bakın,söylenenle yapılan arasında dağlar kadar fark var.
Bu bir gerçektir . Kadınlar ilgiye ihtiyaç duyar ona göre beyler ..
affedersin de ilgilenilmek herkesin hoşuna gider,ben hiç benle ilgilenme diyen erkek görmedim yada ilgilenince niye benle ilgileniyorsun diye bir şey duymadım,he şöyle olabilir,kızlar bunu açıkça dile getirebilirken erkeler yapamıyordur.sonuçta herkes kendisiyle ilgilenilsin ister.
Erkekler de kadınlar kadar ilgi ister sevildiğini hissetmek ister sadece kadınlara özgü birşey değildir.
ben sadece aşık olduğum adamın ilgisini isterim, diğer erkeklerin ilgisi irite ediyor.
ilgi makinasi ayaginiza geldi.
Burun,kulak goz ve boyun kenarina, dudak arasina opucuk kondurulur, bes dakikada iltifat yagdirilir.
Değişkendir. Bazıları da ilgilenmeyince sever.
kadın ruhundan anlamayan barzoların laf ettiği durumdur.

oysa ki biz az ilgiden hoşlanmayıp çok ilgiden bunalırız. ayar pls.
genelleme yapılamaz kişiye göre değişir bir durumdur ancak şöyle bir gerçek vardır bir kadın yoğun ilgiye asla sıfır tepkiyle bekler vaziyette kalamaz. ısrarcılık ve yoğun ilgi arasında ki çizgiyi de aşmamak gerekir.
Kizlar ilgiyi sever erkekler de sever hayvanlar da sever. Dogadaki butun varliklar ilgilenilmek ister. Bu kadar basit amk.
çok ilgilenirsin sıkıldım der gider, az ilgi gösterirsin gene gider. giderler yani, hep giderler
Aşk için genelde tersi doğrudur.
Ben şahsen çok açım ilgiye.
Böyle ilgi çekmek için kalabalık ortamda hemen ortaya kendimi atıp üstümü başımı parçalıyorum.
Herkes başıma üşüşünce çok ilgi açlığım geldi pardon diyorum.
güncel Önemli Başlıklar