bugün

genel olarak bakılan "kızların hoşlanma belirtileri" olan belirtilerin yalan, yanlış olanlarıdır.

mesela;
hoşlanan kız durmadan bakar=yalan.
eğer bir kız size sürekli bakıyorsa hoşlandığından değil, değişik geldiğinizden dolayıdır. sizden tiksiniyorsa bile sürekli bakma ihtimali vardır, güvenin bana.

hoşlanan kız hiç bakmaz=yalan.
hoşlanan kız hiç bakmaz yalanın kralıdır. normal diğer insanlar gibi bakar, ne fazla, ne az. güvenin bana, bakış sayısı birinin sizden hoşlandığını asla kanıtlamaz.

hoşlanan kız her esprinize güler=yalan.
bütün kızlar her espriye güler. kızlar böyle kodlanmışlar...

hoşlanan kız gözlerini kaçırır=yalan.
olaya şu açıdan bakın, ben bir erkeğim, bir başka erkeğe tip tip bakıyorum, erkek bana dönünce elbet gözümü başka yöne çeviririm. adamda "bu arda benden hoşlanıyor!" demez. kızlar için de aynı şey geçerli. bir kız size uzun uzun bakarken, siz ona dönerseniz, kız kafasını filan çevirirse bu onun hoşlandığı anlamına gelmez. bir bok ifade etmez kısaca öyle söyleyeyim.

daha arttırmak isterdim genjler, lakin aklıma gelmiyor, benim engin bilgilerim bu kadar, hayde eyi akşamlar.
gülme konusu ciddi bir yalan.
doğrudur. kişiden kişiye değişir. ama belirtilenlerin çoğu olmasa da geneli doğrudur.
"gördüğünde selam verdi benden hoşlanıyor lan bu" diyen salak için kadının her türlü hareketi yalandır. azcık akıllı ol canım. senle konuşurken hafiften gözlerini kaçırıyor ama sonra uzun uzun gözünün içine bakıp "anlasana be adam" mesajı göndermeye çalışırken kurduğu cümleler devrik gibiyse ve kekeliyorsa hafiften, o zaman hoşlanıyordur.
tecrübeyle sabittir.
kızların size bakarak burnunu karıştırması da sizden hoşlandığı anlamına gelmez.