bugün

185 boy üstü olsa
sonra arabası işi olsun sonra çok gülmesin hani kahkaha atacak derecede gülmsin sonra sonra tabi yalan söylemsin iyi güyünsin ayakkabası kaliteli olsun falan filan dişleri temiz olsun
(bkz: kızların hoşlandığı erkek tipi)

konuyu dağıtmamak adına başlığın esas yerine taşınmasını talep ediyorum. takip etmek zor oluyor azizim, konu mühim o bakımdan.
Sesi: su eti reklamin da oynayan basbakan erdogana benzeyen adamin sesi.

Tip:
Boy 1.75-1.85
Goz: kara
Sac: kara/ kahverengi
Ten: esmer ama cingene esmeri degil
Kilo: zayif ama cok degil
Vucut yapisi: body buildingci gibi degil. Asiriya kacmayan kas.

Bunlar dis gorunusu icin. Karakter e gelelim.
Zeki olmasi gerekir cok zeki hatta, zeka si ile ön planda olsun.
Kotu olsun herkesi kendine birakmasin sevgi pitircigi olmasin.
Yazsin mumkunse en azindan kabiliyeti olsun.

Hoslanilan erkek kizdan kiza degisir.
kızlar benden hoşlansın diye kıçını yırtan veya kızlar hoşlanmıyor diye ruhsal bozuntulara giren erkekler,size tavsiyem
paran olunca hepsi hoşlanır
artı bir kız benden hoşlanacak diye kendimi ne diye yırtayım, o kendini yırtsın amk.
kendilerini bir bok zanneden kız tiplerine işkence edesim geliyor.
sonunda bi testere gibi bi mekan açıp bu kendini beğenmiş kız tiplerine işkence yapacağım amk.
ne ya 250 gr çirkin et parçanız ve kara sibopunuz çok mu ulaşılmaz da götünüzü rafa koyuyosubuz.
keraneler dolu sizin gibilerden.
sonuçta parasıyla değilmi amk.
kendinizi bi bok zannetmeyi bırakın süslü zilliler..
uzun saçları olan, Beşiktaşlı olan, gözleri yeşil olan, kendine güveni olan, saygılı olan erkektir.

çok harikasın uh, bir numarasın uhh. Gibi...
kıvırcık saçlı, uzun boylu, yeşil gözlü, mümkünse itülü,hareketli,anlayışlı sportif ve boğa erkeği olmalıdır.
en iyi bafileyen erkek,kızlar için en çok sevilen erkektir. *
kızlar kendilerini güvende hissettiren erkeklerden hoşlanırlar. ayrıca sempatik olmalı, sempatik olması için de gülüşünü sevebilmek önemli bir etken. giyimine, saçına, başına her bir bokuna dikkat eden kızlar da var, sadece yüzüne bakıp sevenler de. he bir de evet, zekasını gösterebilmeli azcık.
ilgi gösteren, konusmayı bilen ve az da olsa tipi olan erkek.
184-186 boyları arasında, geniş omuzlu gülüşü güzel kaslı erkektir.
tabiki de yavşak piç tiplerdir çoğunluğu.
Tek kulak küpeli, hafif uzun saçlı ( asla bir topuz yapacak uzunluk değil. Etrafından önden filan hafif uzun) yeşil gözlü ve hafif esmer tenli, siyah saçlı, gücü yerinde olan erkektir. Böyle erkek vardı da biz mi ilgilenmedik?
ben olmadığım açık.

ama bu kızlar gerçekten salak, bak karşında 1.92 boyunda ytü'de inşaat mühendisliği okuyan kültürü fışkıran biri var(çok da egosuz) komik falan biri. ismi de mertmiş.

ismimi bile söyledim lan. swh
aynı değer yargılarına sahip olunan erkektir sanıldığının aksine para tip diploma değildir. adam olsun yeterli.
(bkz: debelendimde duruldum)
zengin .
Pahalı spor otomobili olan erkekler. Başka bir özellik gerekmez.
embesil erkekler.

yoksa bazı olayların başka açıklaması olamaz.
güçlü, sensiz yaşayamam tarzı cıvık cıvık olmayacak, dürüst, belli bir duruşa sahip ve tavrından taviz vermeyecek, idealist, silik olmayan er kişidir.

edit: kültürlü, galatasaraylı, kitap okuyan.
http://galeri.uludagsozlu...4%B1-erkek-tipi_75588.jpg
benim gibi 1.88 boyunda , genis omuzlu, ela gozlu, bugday tenli erkeklerdir.yalan yok.
Parası olan arabasi evi olan geliri ve işi iyi olan yakışıklı atletik kültürlu ve iyi bir ailesi olanlardan hoşlanır peki kendisinde ne vardır hiç yalnızca ister.
evi, arabası olan bir de kredi kartı limiti bol sıfırlı olan erkek tipidir.
ortalama yakışıklıkta olacak, kasıntı olmayacak, kafa olucak, siyaset kültür ekonomi muhabbeti olacak, ağırbaşlı olacak, romantik olmayacak...
görsel