bugün

kızların hayalini kurduğu kendi dahili alemlerinde saklı tuttukları beyaz atlı prenslerinin imajıdır.
her kızın hayalinde bir erkek imajı vardır fakat bunlar genelde çok ütopik hayallerdir. mesela yok arabasının modeli şöyle olacak, uzun boylu olacak evcimen olacak, kaslı olacak, zeki ve naif olacak gibi. fakat bunların hiçbirisi genelde bir arada toplanmaz çünkü allah bir yerden alır bir yere verir o misal.
Sevgilim beni tasiyabilmeli ile baslar bu imaj.
bu kızlar kendi tiplerine bakmazlar ve kıvanç tatlıtuğ gibi erkekleri olsun isterler. kızları anlamak çok zor.
kaslı, romantik * düşünebilen falan filan.

gelecekte benimle evlenecek olan kişi şuan bu saydıklarımı ve daha fazlasını arzuluyor. acıdım lan şimdi ona. yazık. ehe.

edit: eksileyen kaslı olabilirsin ama romantik değilsin. romantiksen kaslı değilsin. kız isen hayalimdeki değilsin.
elektrik alabilmesi gereken imajdır.
gaşı gara, döşu gıllı erkek ister kızlarmız. onlara gurban olunması gerekir.
genellikle güzel kızların yanında hep ortalamanın altındaki yakışıklılıkta erkek gördüğüm için görünüş ile başlamayan imajdır. çünkü en şirret kadın bile kadın olduğu için duygusaldır bir yerde. ruhu sevilmek ister.. yani kadın ona yaklaşan erkeklerin sevme derecesine ciddi anlamda önem verir. bunun yanında maddiyat ve sosyal yaşam uygunluğu da vardır. maddi yeterlilik ve kültür de kişiden kişiye değişir. birine göre çok ideal gözüken bir aday benim için vasattır mesela.. biraz öznel şeyler bunlar...

ama bu konuda araştırma yapılmıştı bir tane. bulursam paylaşırım.
en kısa boylu olanlarının bile arzuladıkları 1.90lık erkek.
çok sokmayan, yarısına kadar sokan erkek en büyük hayalleridir zira her seviştiğine "çok sokma aşkım acıyooo" demekteler.
''tek kaşlı olmasın yeter''varsada aldırsın utanılacak bir şey yok martılıktan iyidir
cıvık olmamalı.
şerefsiz olmamalı.
adam gibi olmalı.
ciddi ve terbiyeli olmalı.
beynini kullanabilmeli.
görmemiş ayı olmamalı.
onun bunun yalakası olmamalı.
mert olmalı.

afedersiniz de bizim buralarda gancık gibi olmamalı derler! ama nerde...
(bkz: kızların sevmediği erkek tipi)
öncelikle zeki ve kültürlü olmalı beyimiz. erkeksi ama hafif romantik de olmalı o dengeyi ayarlamalı yani ikisi de aşırı olursa sıkar. beyaz tenli kirli sakallı ya da bıyıklı omuzları geniş ama göbekli 1.75 falan da olursa bir de hipster giyinmeyip hoş kokarsa beyimizin etkileyemeyeceği kız yok.
kızların hayallerinde yaşamaya devam edecek erkek imajıdır.
genelde kızların hayalindeki erkek modeli 1.90 boyunda olup ve esmer tenli olmasıdır.
kısaca bütün iyi özelliklerin tek bedende toplandığı birisini hayal ederler. allah belanızı versin.
kızların hep hayal kırıklığına uğrama sebebidir. zira öyle bir erkek ya yoktur ya da çok azdır, o az olanlar da bizim kızlara düşmez zaten. o erkeğin özelliklerini saymıyorum hepiniz biliyorsunuzdur zaten, kızlar ve erkekler, hepiniz dahil, biliyorsunuz işte.

olayın özünü anlatıyorum ben. kızların ilişkilerinde stabil olamamalarının bir sebebi varsa o da işte bu yetinememedir. hep diğer kızın sevgilisi daha iyi gelir. daha romantik, daha centilmen, daha yakışıklı gelir. dolayısıyla ottan boktan kavga çıkartırlar. adet dönemidir falan yalan o işler.
bi kere besiktasli olacak arkadas. ayni renklere gonul verecegiz, ayni maclarda sesimiz patlayacak. kipir kipir olacak manda malagi gibi yattigi yerden uc gun kalkmamazlik etmeyecek. gecenin birinde kokorec yemeye gidebilme potansiyeli olacak. cicek almayacak zira hic sevmem. denizi severse iyi anlasiriz otobur olursa daha da iyi anlasiriz. ya yemekten anlayacak ya kokteylden cunku yalniz degilsem asla ikisini birden yapmam. alkolle de arasi iyi olsun bi zahmet bu kadar olmusken. bundan iyisi samda kayisi derim optum bebegim.
sporla uğraşan erkektir.
(bkz: Baslikta kendini gormek)
kısa saç kirli sakal dediniz ortalık at hırsızından geçilmiyo yeter hayal etmeyin bencem.
(bkz: sazan avı)
Sadece hayallerde yaşayan tiplerdir.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

işte bu yüzden ibnelik yapan erkekler sevilir.
(bkz: ideal erkek)
güncel Önemli Başlıklar