bugün

Önceliklerini belirlemede hatalar yapabliyorlar.
Kadınlar kendilerine değer verenlere çok çabuk güveniyorlar. Fakat erkeklerin ekserisi yalnızca sevişmek için değer verirler.
kendilerinin dünyada olması hata zaten. mantık ne arar la pazarda hesabı. bence biz erkekler duygusalız kızlar mantıkçı ve menfaatçi, gidip yakışıklı, zengin diye erkeği sev sonra ühhh diye ağla iyi erkek yok diye.
Duygularımızla hareket etmemiz ve karşıdakinin de duygularıyla hareket ettiğini zannetmemiz.
ilişki yaşamaya çekinmeleri. Başıma geldiği için söylüyorum. Tabii ki önlemli olmaları, her tavizi vermemeleri gerekir. Ancak kaçarak anca kendinden, hislerinden kaçmış oluyorsun. Yazık oluyor biriktirdiğin o masum sevgine.
O kadar çok seksi olmaları. Bu yüzden çok çekerler.
Hata yaptıklarını iş işten geçince anlamaları.
Kendilerini premses sanmaları.
aşırı duygusal ve mantıksız karar vermeleridir.
mülkiyet kavramını ve onun toplum üzerindeki etkisini bilmemeleri. gerçi bunu bilen erkeklerin de olduğunu sanmıyorum.

"toplum çaresi olmayan bir hastalıktır."
Armudu ayılara yedirmeleri. Güzel erkek sevin sesimiz çıkmaz valla bak.
omen tanrem kızsan bul beni.
Her bakana beni seviyor damgası vurmaları. (bkz: çoğu)
Erkek sevmeleri.

Hadi ama kızlar doğru yolu içten içe siz de biliyorsunuz.
Güzel kızlar eqlesin.
Para ve araba her şey değil kızlar, gerçekten.
Para ve araba peşinde koşarken çok komik ve aciz görünüyorsunuz. Paranın satın alamayacağı birçok şeyi bu sevda uğruna koşarken kaybediyorsunuz. Bence en büyük hataları yaaani.
erkegi "adam" edecegini zannetmeleri.
parayı çok sevmeleri, seveni siktir edip sevmeyeni sevmeleri.. bu genel insan hataları ama kızlarda daha yaygın.
erkeğin sadece kendisini seveceğini zannetmesi.
sevgili hemcinslerim,
erkek aynı anda bir sürü kadını sever. bir kaç tanesine - istisnaları bir tanesine - düşkün olur.
dualarınızı şöyle değiştirmenizi tavsiye ederim: Allahım, bana beni hem sevecek hem de sadece bana düşkün olacak, onu seçtğim için pişman olmayacağım bir adam ver. amin.
hadi gene iyisiniz, kaptınız duanın güzelini bugün de. * )
tüm yatırımlarını görselliğe yapmaları, aklıma ilk gelen.

bir de çok ağlamaları. erkekler ağlamaz, güçlü olur derler yaa, ben kızıma söylerdim bunu.
türban takmaları ve çeşitli ahlaksızlıklarını bununla gizleyebileceklerini sanmalarıdır.
dünyadaki tek kuku onlardaymış gibi davranmaları ve türban takmaları şeklinde sıralanabilir birtakım hatalardır.
Arabayı boyutlarını hesaplayıp alışmadan kullanmaları. Bide rahat araba kullanmamaları, kasmadan kullanırlarsa daha iyi şoför olabiliceklerine inanıyorum.
Paraya tapmaları.
türban takmaları gibi birtakım hatalardır.
Bu hataları bir cinsiyete yüklemek değil de, genel olarak insanoğlunun yaptığı ve benim hayata bakış açıma ters olan şeyleri yanlış-hata olarak nitelendiriyorum.
Örneğin karşı cinsin dikkatini çekmek için, garip hareketler yapmak ve yüksek ses ile konuşmak.
Kendisini ön plana atmak ve üstün göstermek için toplum veya arkadaşların içerisinde başka bir arkadaşın kusur/yanlışlarını yüzüne vurarak küçümsemek.
Kendisini dünyanın merkezinde görüp herkesin onu çok güzel/yakışıklı bulduğunu ve onun için ölüp bittiğini ve vazgeçilmez olduğunu düşünen, egosu boyundan büyük insanlar.
Maddi çıkarları için birisi ile beraber olan, çıkarları doğrultusunda hareket eden insanlar.
Karşısındakini kıskanıp, çirkeflik yaparak çemkiren insanlar.

Bunlar bana göre insanoğlunun hataları, böyle insanlar ile muahhap olmamaya özen göstersem bile toplumda illa ki bir yerlerde karşımıza çıkıyor. Ve hazmetmiyorum bi tip insanlardan.