bugün

Nesnel bir gerçektir.kızların yalancı,çıkarcı ve beş para etmez olduğunu da unutmamak gerekir.ayrıca kızlık zarlarının da olması ilahi adalet gibi.
(bkz: kızlık zarını diktiren kadınlar)
kesinlikle doğrudur bikaç hafta önce öğrendiğim gerçek yüzünden bütün dişilerden soğudum, en iyisi uzak durmak.
Yaklaşık bir saat önce anladım bunu. içimi yaktı sözleri sözlük. hala yanmaya devam ediyorum. güvenilmez hepsi, ve hepsi bunu bile bile verir geleceğe dair sözleri.
fazla zalim genellemedir. Kör olmamak, hemen kanmamak gerekir sadece.
çabuk kandırılabilir olmalarından dolayıdır, biri çıkıp anında aklını bulandırabilir ve çabuk kanabilir olduklarındandır.

not: hiç bir hatun da güven sorunu yaşamadım sadece tek bir hatun da yaşadım, onu da tarihe gömdüm zaten. özet geçmek istiyorum kıskanmam için beni kendinden etti sonuç bu. yine güven olayı değil belki ama buna gerek yoktu. şimdi belkide ölmüştür bak ne oldu sayın gizli bahçem.
ortalama 25 yaşına kadar kuyumcudan aldığı gümüş yüzükle en az 10 kişiyle nişanlanmış ve hepsine de daha önce kimseye bu kadar güvenmemiştir diyebilecek bir türdür, demiştir de bu yüzden güvenilmez.
çirkin olanları kapsamadığını düşündüğüm genelleme.
güzel, akıllı, çekici, albenisi yüksek, yıldızı yüksek bir kadına güvenmemek gerektiği daha ilkokul çağlarında işlenmeye başlansaydı bugün yüzlercesine rastladığımız zeki, işbilen ama bir kadına güvenip amı götü dağıttığı için iş tutamayan erkek nüfusu belki de yaratıcı girişimlerde bulunup memlekete bir şeyler kazandırabilirlerdi. yazık oldu. nasıl bir tanesini daha sikerim diye koşuşturuyor herifler.
erkeklerin güvenilmez olduğu gerçeğinden daha gerçek değildir. tamam hatun kişiler de olabilir, olmaz değil. çok hatun kişi tanıdım ama bana yamuk yapan güven kaybı yaşatan sadece bir iki tanedidir, bir dakika lan bir taneydi galiba, aman allahım hatırlayamıyorum, aman allahım yoksa o hatunu artık unuttum mu, göremiyorum kör oldum.
Neye göre kime göre? Bunu söyleyen erkek kişisi kız kardeşini de katıyor mu genellemeye merak konusu.
genelleme yapılmadığı sürece hakikatli gerçektir. erkekler de sütten çıkmış ak kaşık olmasa da kızlardan gerçekten korkulur.
insanların güvenilmez olduğu yirmibirinci yüzyıl gerçeği. en az bir erkek kadar diye eklenmeli tabii.

(bkz: ya emine bi dur allasen)
müthiş genelleme tebrik ederim.
Kızlar da aynı şeyi erkekler için düşünüyor. Fazlasıyla.
Edit: Nasıl da eksilemişler ama, ahahah. Bunlar * gerçek.
üç yıllık sevgilimin bir haftalık sevgilisiyle tanışınca tecrübe ettiğim durum. artık sikseler güvenmem.
pelinsularin whatsap grubundaki dedikodularin neden oldugu genelleme.
su götürmez bir gerçek. güvenilmiyor efenim olmuyor.
erkeklere gelirsek bizlerde doğa gereği bir sahiplenme iç güdüsü var. istisna gevşeklet kaideyi bozmaz.
kedi gibidirler.
çok tatlı çok hoşturlar. ama nankördürler.
(bkz: amı olanın dini olmaz)
cinsiyetle alakası olmayan durumdur. güvenilmez erkekler de vardır güvenilmez kızlar da.
Acikcasi borc veriyorsun ya cogu kiz geri vermiyor.
is yerinde kac kiza borc verdiysem geri vermedi.
Alismislar belese.
Sonra baktim ki o kizlar isin cakali olmus. Cogu kisiden borc alip odemiyolar.
Ama bi kiz oburune borc versin. Hemen yakasina yapisiyo odesene diye.

Bi daha borc vermedim hic bi kiza. Lanet olsun sadakam olsun dedim.
Hayir sorun para degil asla. insanin enayi yerine konmasi. Enayi gibi gorulmesi yalan.
o muameleyi haketmişsen, basına gelmiştir.
Güvenilirlik cinsiyet değil karakter meselesidir efendim.
tam tersine, erkeklerin guvenilmez oldugu gercegidir.(tanim zorunlulugundan sacmalamak)
gozu disarida olan, surekli oyalayan, onemsemeyen genellikle erkektir.
Kadında entrika vardır.
güncel Önemli Başlıklar