bugün

bu aşık etmenin bir numaralı kuraldır, sırıtma öyle ekrana boş boş, makara yapmıyorum burda, ciddiyim. ona siz diye hitab edip, çok şeker olduğunu anlatmayın, telefon açıp saatlerce bişeyler için çabalamayın, şu gamsız cool erkek gibi olun olum azcık, yanına geğirin, "aaa çok rahat ne güzel " desin, paranızın olmadığını onun sizi yemeğe götürmesi gerektiğini söyleyin, sizin kendinize ne kadar güvendiğinizi düşünsün, bütün önemli günleri falan filan unutun, önemli bir günde kafayı yedikten sonra verin ne aldıysanız artık. erkek gibi erkek olun, herşeye söylediğine evet demeyin, gerekirse yanlış birşey yaptığında çekip gidin, göt gibi bırakın. öyle romantiklik falan filan bir yerden sonra bayıyor, baydırıyorunuz, tadında bırakın. siz türk erkeğisiniz , diğer türlü çok yapmacık oluyorsunuz, annesi şekerini versin diye yemek yiyen çocuklara benziyorsunuz lan, euheeheh.

artık bir kuku için götümüzü kaldırmayı bırakın, gerekirse karıya gidin yine de yapmayın da bizde adam gibi aşık olalım.
- kızların götünü kaldırmayın gençler!
+ ama abi, onlar da bizim sikimizi kaldırmasınlar önce.
- tamam söylerim ben onlara.
(bkz: kalkmayan göt istiyoruz)
(bkz: kızlara doggystyle yapmayın)
-kızların götünü kaldırmayın.
-bir jlo değiller zaten. mk.
merak etmeyin kızların götünü istesekde kaldıramayız. zira onlar zaten götü kalkık halde geliyolar. bize gelişi bu abla. çok kasmayın paranız yoksa zaten götünü indirebileceğiniz sevgiliniz olmaz.
kimisi de böyle sadistlikten sürttürülmekten anlıyor işte. sürtmeden olmayacak ya da zikmeden aşık olamıyor bazıları da. yoruma da şimdi demek istediğimizi anlayamamış salako derler. desinler efendim zira aşık adamdan anlamayanın hakkı da hakkı abinin yarrağıdır.
toplum içindeyiz. bi nebze geğirmek hadisesini toplum içinde yapmak hoş olmasada özel günler konusunda haklısın.

http://www.youtube.com/watch?v=XhrQ_z_FdW4 haydi izleyelim. adam haklı bence.
güncel Önemli Başlıklar