bugün

yani illa sevda değildir, işi gücü olur, ondan yazamaz ama geç yazar mutlaka.
bir çok erkeğe aynı anda cevap verdiğinden dolayı olabilecek sevdadır. kasıtlı olarak bekletme değildir.
işi de olabilir tabi. ama bence diğer sebep, "hemen yazarsam çok ilgili görünürüm götü kalkar." şeklinde bir mantık olabilir.
çok günah işliyorsunuz kızlar.
cehennemde cayır cayır yanacaksınız.
ayıp ulan ayıp.
Çoğu kız tarafından bilerek yapılan fakat bir zaman sonra erkeğin kendinden soğumasına neden olan eylemdir. Fazla nazın aşık usandırdığını bildiğimiz için bilerek yapılan bu durumlar da ters tepebilir.
zerre skimde olmayan eylemdir.
Erkeklerin kızlara oranla daha fazla yaptığı harekettir.
gec vermesinden iyi olan durum. gec olsun guc olmasin.
erkeklerin geç cevap verme olayı üzerine gösterdikleri ilgiden dolayıdır. ilgilenmediğinizde çekeceğiniz tribede katlanmak zorunda olunan durum.
"aman hemen cevap vermeyeyim, biraz vakit geçsin ki öyle hemen şımarmasın, peşimden koşan o olsun" düşüncesinin davranışıdır.
kaçan kovalanır mantığının ürünüdür.
kızlarin beyni bilgisayar gibidir. Anca işler verileri anca cevap verir.

kızların özellikleri ;
-Win 98işletim sistemi.
-512 RAM.
-128Mb ekran karti.
-2Gb harddisik.
egolarını yenememiş olmalarındandır.
böyle bazen bir kız size mesaj atmış oluyor ama sizin işiniz oluyor hemen cevap veremiyorsunuz ama 3 saat sonra mesaj atabiliyorsunuz.

hiç bir şey yokmuş gibi 10 sn içinde cevap veren kadınlar var ya. onlar el üstünde tutulası canlardır.
Sizin işiniz olduğunda tripten tribe koşan kızların içinde bulunduğu sevdadır.
sinir sistemlerindeki iletim hızının huzurlu zamanlarda düşük olmasındandır. bir de kızdırın bakalım kaç saniyede tepki verir bunlar.
Şahsım adına konuşacak olursam, okuldayken mecburen her dakıka müsait olamıyorum, şayet evdeysemde zaten kesin misafirim vardır çay çorba yapıyorumdur.
Yoksa çok afedersiniz ama ben gerizekalımıyım ki sohbet ettiğim insana bile isteye geç yazayım.
Ay ben çatlarım.
telefon çaldığında direk açan, karşı taraf geç cevap verdiği halde yine mesaj atar atmaz cevap veren benim bilemiyorum böyle şeylerle uğraşamam cevabımı verir çıkarım.