bugün

fransızcanın müzikal bir dil olmasından kaynaklandığını düşündüğüm durumdur.
(bkz: beni fransızca sik)
fransız kültür merkezi ne yazılıp fransızca öğrenmeye çalışan erkeklerin saçma düşüncesidir.
(bkz: GALATASARAY LiSESi)
(bkz: ispanyolca nın daha karizma bir lisan olması)
mademoiselle hitap edince de verir bunlar. bu önemli tespitten sonra, acilen fransızca kursuna yazılmak gerekir. * *
(#5935795) entry'de olduğu gibi, türkçe bilene de hamile kalırlar. sonuçta kabak bizim başımıza kalır.*
fransanın kibar ve çıt kırıldım bir dil olması akibetiyle kibar erkeklerden hoşlanan kız tipidir.

edit: hiç mi fransızca konuşan eleman görmedik arkadaş ! illa bilmek mi lazım.*
(bkz: lo çokomastik)
fransızca bilen erkeklerin penisinin eninde boyunda bir anormallik olmamakla birlikte *, hitap şekli kızlarımıza daha hoş gelir kimi zaman. öyle hoş sözler ve kelimedeki tonları kibar söyleyişle etkilenenler oluyor efendim.
kızların değişik fantezisidir.
o kızların problemidir.
Yumuşak şeyleri sevme tutkusunun evrimleşmiş şekillerinden biridir.
Fransızca seksi bir dildir diye yıllarca fransızcadan haberi bile olmayan insanlara fransızcanın seksi bir dil olduğu (söyleniş ve okunuş olarak) söylendiği için bir bilinçaltı oluşmustur ıster ıstemez..Bundan mütevellit "Fransızca biliyosan kızı kaparsın" zihniyeti yaygındır..Ve ayrıca zaten böyle birşeyde yoktur (kızların fransızca bilen erkeklere hayran olması)
Fransız kızlar Türkçe bilen erkeklere hayran olana kadar intikam ateşinin içimizi yakmasına senep olacak acı gerçek.
kol çapraz biçimde masaya konur, kafa da yanakla temas ettirilerek o kolun avuçiçi uzantısına yaslanır, ağız iki cm kadar açılır ve öylece bakılır, içten de "je t'aime, je t'aime" iniltileri çıkar ve duygu yoğunluğunda kaybolur.
ingilizceyi herkez bilir. önemli olan bilinmeyeni bilmektir. az olana sahip olmaktır. Eğer altın çakıl taşları kadar çok olsaydı , sizce bu kadar değerli olur muydu. yada suudi arabistanda bir pet şişe suyun 4 litre benzine denk gelecek şekilde fiyatlandırılmasıda buna güzel bir örnektir. ne demi büyük düşünür '' bana gülüyorsunuz çünkü ben farklıyım , ben size gülüyorum çünkü hepiniz aynısınız.
inanilmasi zor bir durumdur. ama varsa öyle bisi almancam var bak valla billa olma mi motor ?.
(bkz: formidable ça ma beaucoup plu)*
(bkz: christoph waltz)

benim bile veresim geldi kız naapsın!??
fransızlarınkinin boyutu hakkında merak uyandıran hede.
kız fransızsa iyi anlaştığından doğabilecek durum.
doğrudur. eski bir geyikten esinlenerek... ibraniceyi de unutmamak lazım.