bugün

Çevresindeki erkeklerin bana birini ayarlasana baskılarına maruz kalmamak adına uydurdukları yalandır. Lan amına koyayım iyi güzel de biriniz de yaratıcı olun başka bir bahane bulun yada dobra dobra söyleyin.
(bkz: erkeklerle daha iyi anlaşan kız)
çok fazla erkekle samimi olan veya kızdan çok erkek arkadaşı olan kızların sevgililerini idare etmek için söyledikleri yalandır.
sonuna kadar katıldığım önerme.
şöyle ki, bir erkek çıkarları doğrultusunda olmadığı sürece bir kızla kolay kolay arkadaşlık kurmaz.
kızlar, belki, bir erkeğe arkadaş gözüyle bakabilir ama bir erkek doğası gereği bunu yapamaz, zamanla kıza bakış açısı değişir.
mühendis kız beyanı. Seçenek yok kız vardı da biz mi arkadaş olmadık?
(bkz: kaşar alert)
Diğer kızlar tarafından sevilmeyen kızdır. Erkeklerinde kızları karşı çoğu zaman kibar tutumu (bazende yavşama)onları bu duruma sürükler. Erkekler tarafından da pek iyi gözükmez.
var öyle kızlar. inanındır.
lezbiyen değilse doğru söylüyordur..
bir kız hormonları aktif hale geldikten sonra ne yapsın kızı..
gercekte olabilecek bir durumdur.iki bayanin birbirini cekememesi uzun zamandir suregelir,cok absurt birsey gibi bakmayin,icten ice hep bir cekememezlik vardir.Lakim erkek arkadas icin ayni konu soz konusu degildir.basitinden ornek vermek gerekirse hicbir erkek arkadas bir ayakkabi ya da bir elbiseyi kiskanmaz.
Hemen hemen butun kız arkadaslarımdan duydugum laftır . Erkek fatma hallı olanlar ınandırıcı olabılıyor tabı ama erkek delısı kokosların soylemesı yalan oldugunu apacık ortaya koyuyor. Tabı anlasma kelımesının anlamı kısıden kısıye degısır oda yakalanması gereken bı detaydır.
mümkün değildir efendim. futbolu tamamen saçmalık gördüğüm için o konuda bi şey diyemeyeceğim ama çevrenizdeki kızlar sadece aşk, eski sevgili, dedikodu vs. konularında konuşuyorsa bu sizin çevrenizdir.
elbette gayet iyi anlaştığım erkek arkadaşlarım var. iki lafın belini kırdıklarınızdan hani. fakat erkeklerle daha iyi anlaşıyorum derseniz orada bir duracaksınız.
Mümkündür bu durum. Mesela 1 saat boyunca o kırmızı ojenin tonunu, numarasını, kimin sürdüğünü, hangi kıyafetle güzel olacağını konuşmak istemiyorum. Güzel denilir geçilir ne gerek var buna. Bir kıyafet için 50 mağaza gezmeyi de sevmiyorum, hatta denemeyi de sevmiyorum. Bakarım bedenine alıp çıkarım ne gerek var. Oysa kızlarla çıksam alışverişe ayyğy geçen şunu bilmem kimin sevgilisi giymiş sakın alma onu, ayyy o turuncu sana hiç yakışmaz diğerini al bakıyım ay yok bunu da geçen bilmem kim giymiş hadi başka yere bakalım diye bıdı bıdı yaparlar. Erkeklerle bir kafeye gidersin oturur adam akıllı sohbet edersin ordan burdan konuşursun ama kızlar oraya dedikodu yapmaya gider saniyeler içinde bir kadını inceler ve onun dedikodusunuu yapmaya başlar. Bir erkekle buluşacağın zaman kot-gömlek giyip çıkarsın hiç yorum bile yapmaz ama aynı kıyafetlerle bir kızla buluşsan giydiğin yanlış iç çamaşırına kadar eleştirir. Ve herşey bir yana erkek arkadaşların seni sadece diğer erkeklerin yanlış bakışlarından kıskanıp korumak ister. Bu gayet doğaldır. Ama kızlar seni kıskanıp elinde bıçak sırtını dönmeni bekler. Samimiyetsiziz kızlar kabul edelim.
çirkin kızlardır bu yalanı söyleyenler. kadınlar arasındaki acımasız rekabet ortamından sıkılıp kendilerini son çare olarak karşı cinsin ortamına atarak hayatta kalmaya çalışan bir garip kızlardır.
doğru iddadır. beni de dumur ettikleri zaman cok olmuştur. bence arkadaşın yazısı yeterince açıklayıcı olmuş.

(bkz: dağılıyoruz)