bugün

arz talep dengesizliğinin yarattığı durumdur. kızların seçici erkeklerin seçilen pozisyonda olmasından kaynaklanır.

şunuda düşünmek lazım. tamam bir kız erkeğe göre çok daha kolay sevgili bulabilir ama bulduğu kişi ona tam olarak hitab edebilecek mi?
doğru olmayan bir tespittir. eğer ki bu sevgili bulan kızlar sevgili olarak yine bir kız bulmuyorsa, şunu diyebiliriz ki her kız bir sevgili bulduğunda sevgilisinin erkek olduğunu varsaydığımızda aynı zamanda bir erkekte sevgili bulmuş oluyor. sevgili bulan erkek ve kız sayısı eşit oluyor.
--spoiler--
arz talep dengesizliği
--spoiler--

acaba pazar tipi de oligopol mü.
arz- talep, girdi-çıktı dengelerine bakmamıza neden olacak iddaa.
kızların %61'inin erkeklerinse %94'ünün 'olsa da çıksak' düsturu ile düşündüğünü düşünürsek anormal olmayan durum.
aslında doğru bir önerme olma payı var. erkek çabuk uyarılan bir yapıya sahip, kızlar uyarılması biraz daha zor geç olması ve en büyük frenliyen ise toplum baskısıdır, güvensiz ilişkilerdir. Hem kızların da etrafının erkek kaynadığını bir bacak yada güzel bir fizik olsun bakın kızın yüzünden bahsetmiyorum bile böyle yüzeysellik de erkek ilk başta yatak düşler bunun için bile sahiplenir ve kaldı ki yanımda hayat kadını tabirinde biri olsun ben sahipleniyorum napıyım hacı yapım böyle. işte bu sebeplerden bana görede kadınlar bizler yüzünden daha avantajlı bu konuda.
dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun sözünü akıllara getiren önerme.
erkeklerin her türlü daha saf olduğunun ispatıdır. 2-3 cilve yapan kızı dünyanın seks merkezi konumuna getirdiklerinden kaynaklanmaktadır. abazanlık seviyesinede bağlanabilir.
Nefes almalarından kaynaklar.
Kızların bulduğu erkekte kolay bulunmuş olur. Herkes mutlu.
Rekabet kurumunun müdahale etmesi gereken durumdur.
arz talep dengesizliği kadınlar lehine olduğu için bir kız sadece 1 dakika içinde internetten kendisini siktirecek bir adamı kolaylıkla bulur.

bir kıvanç tatlıtuğ değilseniz erkeklerin işi daha zordur. acı gerçekler...