bugün

hafiften üzücüdür. utanıyoruz bakmayın..

görsel
kadın erkek fark etmeden arkası dönük duran herkesin götüne bakıyorum tabii ki neresine bakıcam.
4-5 yıldır toplum içinde dillendirilmeye başlanan gerçek.

bu erkeklerin çok hoşuna gitti belli ki.

her erkek götüne dikiz kayılmasının haklı gururunu yaşıyor.

sürekli şakayla karışık konuyu oraya getiriyor, başlıklarını uplayıp, sosyal mecralarda bu işin gündeme gelmesini ve kızlar tarafından teyit edilmesini bekliyor.

toplu olarak "sizde de ne göt var beh, brrrrs, hepsi sizin mi yavrum" deyin de rahatlayalım.
gerçekten tanıdığım en normal kızlar bile bakıyorlardı ve bana da göstermek yorumumu almak istediklerinde şok olup donup kaldım. sonra bakmadığım için haram mı sana diye dalga geçilmişti. sevmediğim adamın poposunu ne yapacağım gerçekten, bir masadan farksız.

bir noktada erkeklerle kızların cinsel boyutta toplumsal öğretiler dışında eşit olabildiklerini gösterir. o kadar normalleştirilmiş ki hatta, bakmayan kız yobaz muamelesi görüyor. e o kadar da değil.
Aynen şöyledir;

görsel

Kabul edelim, bu durum çoğu erkeğin hoşuna gidiyor. Hatta kendi aralarında da geyik muhabbet olarak dönüyor.
( nerden biliyorsun? derseniz bir arkadaş anlattı.erkek) Beğenilsinde popo olmuş, Kaş, göz olmuş önemli değil.
Ayrıca; erkeklerin kadın vücudunda çekici bulduğu yerlerden biri popoysa aynı şey kadınlar içinde geçerli. Güzel popoya denk gelince Allah affetsin bazen benimde gözüm kayıyor.
Bu beni sapık yapar mı?
-hayır.
hiç inanmadığım olaydır. yani erkek poposu niye çekici olsun ki, çekici olabilecek neyi vardır. bilen anlatsın.
Güzel ve estetik görünüyorsa kadın erkek ayırmam bakarım.
Cüzdan kabarık olunca popomuz ayrı bir güzel görünüyor değil mi kızlar?
Güzelse affetmem bakarım. Utanıyorsa etek giysin haspik. Yirim.
gerçektir. her insanın bir fikri, zevki ve iç güdüsü vardır.
erkek nasıl bakıyorsa o da bakıyor. fark yok.