bugün

düşük bel pantol giyip kıllı popo çatalını "göstermek".
frikik vermek.
kırmızı ruj sürmeleri.
Her tarafına piercing takıp yüzünü metal yığınına çevirmek.
(bkz: ugg)
starbucks bardagı. şunun kadar sinirimi bozan başka bir şey olmadı şimdiye kadar.
Birde şu camsız gözlükler çıktı... renkli renkli.Onlar da şu aralar acayip bir antipati yarattı bende
lise döneminde sıkça karşılaştığım ota boka bayılmaları.
1-Kuyruk sokumuna dövme yaptırmak.
2-Zincirli tanga giyip bir de düşük bel pantolon giymek.
3 Vajinasına piercing taktırmak.
koli bandı genişliğindeki mini etekle migrosta boş sepetle aylak aylak kafa yukarıda gezinmek.
yüksek sesle konuşmak mesela. hele bir de etrafta hoş bir çocuk varsa çığlık atar kahkahalar patlatır. hiç çekilmezler hiç.
bazılarının ucuzluk derecesinde basit olması. *
bağırarak dialog, bilakis monolog halinde olmaları, tamam şampi sakin ol.
(bkz: kusmak)
-kampüsteki merkez kantin, fakülte kantini, cafe gibi yerlerde abartılı salak şapşala bürünmüş bir tavırla bağıraraktan içeri girmeleri. (canlandı değil mi kafanızda.)

-çocuk takliti yapmak; en iğrenci bence ya
-beceriksiz ayağına yatıp vara yoğa mızırdamaları
-gereksiz sakarlık yapmaları
-yüksek sesle konuşmaları
-e ve i harflerini yoğun kullandıkları tiz haykırışlar; eeiiiyy gibi.
-bir de dış görünüş olarak, makyaj, topuk, zıt renkler, saç boyaları, özellikle dekolte.

velhasıl kendilerini aciz duruma düşürmeleri, ilgi görme isteği işte. halbuki sessiz, adam akıllı, kendinden emin gir ortama, bir şeyleri becerebil, yapamıyorsan da yardım isteme, düzgünce dur yemin ediyorum çok daha fazla dikkat çekiyor.
yersiz kahkaha atmak.
konuşurken sesleriyle acayip oynamaları.
2 senedir görmediğim bi arkadaşımı gördüm geçenlerde, sevişiyo mu konuşuyo mu anlamadım. kızım bi rahat ol orgazm taklidi yapmana gerek yok konuşuyoruz altı üstü?
Berbat bir entry oldu bu, istersen okuma.

tırnak uzatmak, topuklu giymek, terlik giyip bu terliğin bir ayakkabı cinsi olduğunu iddia etmek, benim bacaklarımdan daha güzel olmayan o iğrenç ve tembel bacaklarını utanmadan sergileyip bakan herkese sapık muamelesi yapmak, kendini güzel sanmak, kendini dünyadaki tek dişi varlık sanmak(eşek bile sikerim), konuşurken türkçenin amına koymak, erkeklerin ona para yedirmek için can attığını sanmak, üstünlüğü kaptırmamak için kendisine bakan erkeklere bakmamaya çalışmak, saçma sapan giyinmek...
çoktur.
yazayım diye şöyle bir aklımdan geçirdim de.. of üşendim yeminlen.
küfür etmek

yenilerin tamamı böyle.neymiş kızlar dobra erkek severmiş

yalanını yiyim..
egeyle merve'nin arasını yapmak.
berkeyle cansu'nun arasını yapmak.
barışla gamze'nin arasını yapmak.
ahmetle mehmet'in arasını yapmak.

not: sonuncusu gerçekten iğrenç.
siyah olan saçlarını platin sarısı yapmak.
absürt renkler ve desenlerle süslü giyecekler giymek.
bunlar gözü coşturmaz, sadece dikkat çeker.
ama bir omzu açık bluz giyinmek, gözü fena halde kendine çeker. iğrenç diye tabir etmek biraz ağır olabilir ama fena halde dikkat çekici ve bakışları epey bi üstünde taşır.
sümüğünü tatak yapıp fırlatmak. *
saçları pembe,mavi veya yeşile boyatmak.

edit: noldu lan beğenmediniz mi zındıklar.