bugün

son derece sakıncalı durumlardan sadece birisidir kızlar için..

hayır o değil de, barda, sokakta görüyorum bazı kızları son derece çıtı pıtı, sevimli, utangaç tavırlar içindeler..içimden diyorum ki '' ya şu kıza bak ne kadar da masum, sevimli..'' falan filan diye birsürü şey geçiyor aklımdan..yani şöyle karşıdan bakınca, bırakın cinsel ilişkiye girmeyi, masturbasyon bile yapmaz bu kız diyesim geliyor içimden..

oysa böyle kızları ne zaman yatağa atsam görüyorum ki onlarda müthiş bir kapasite, müthiş bir doyumsuzluk var..işte tam da böyle anlarda kızların içinde yatan küçük fahişeye olan inancım bir kat daha artıyor..
ataerkil toplumlarda geri plana atılmış kadınlık. keşke anaerkil toplumlar oplsaydık da görseydik erkeklerin bastırılmış duygularını.
bizler lisedeyken 31 rakamını duyunca kikirtiyen nesiliz.* kızlar gerçekten bu konuda yetenekliler. cinsel konu hakkında ne düşündüklerini asla önceden sezilemiyor.
müslüman ve katolik kızlarda görülen acınası durum. oysaki siz bir kere geldiniz bu dünyaya her türlü güzelliğinden faydalanmalısınız.
sevişen her kadına kaşar denmesinden kaynaklıdır.
Evet kızlar erkeklerden 8 kat daha şehvetlidir ama bastırırlar.

Erkek seks sırasında boşaldıktan sonra zevk gider lakin kızlar 10 kez bile boşalabilir.
Nefs-i emmarenin düzenli kontrolünden ötürüdür...

Subhanallah kadınlarımız nefislerini yöneltmede epey başarılıdırlar. Erkeklerimiz gibi sapık değiller...
iç güdüler bastırılır evet. buna sebep olan öz benliğin sık sık kayışları zorlamış olması ve benliğin bu zorlamanın getirdiği sıkıntıları frenlemeye çalışmasıdır. bu haliyle kişi sebepsiz bir huzursuzluk hissi içinde yaşamaktadır. burada incelenmesi gereken ve bunun bir uzman psikaytr tarafından yapılması elbette çok daha faydalı olacaktır, id yani hayvansal benlik içerisinde nelerin barındığını ve bunların nasıl olup da benlik tarafından dışa vuruma yönelmek istediği konusunda çalışma yapılmasıdır. benlik bunun için vardır ve çoğu zaman bu filtresiz dışa vurumları genelde edinilmiş ahlak duygularına uyarlamak zorunda hisseder kendini. araştırın ve okuyun zor değil anlamak.
ben bastırdığım, sen bastırdığın, o bastırdığı sürece daha bir çok nicesi bastırmak zorunda kalacak.

toplum baskısını kabullenme, özgür ol. kimsenin sana laf etmeye hakkı yok.

belki bu konuda da bir çok troll dönüyor ama erkeklerin de bir kısmı durup düşündüğünde lan harbiden bu kadınlara neden böyle davranılıyor diye düşünüyor. şahit oldum.

düşünmeyen çomarlar içinse yapacak yorum yok.
o kızların çoğu zaman düşünecek daha önemli şeylerinin olmasını "dürtüleri bastırmak" sanma durumu... şimdi ben size nasıl anlatayım seksin değil yanımızdan geçen kadına bakıp bakmamanın, dün ki mesaja 10 dk geç cvp vermiş olmanın, tshirtindeki kime ait olduğu belli olmayan kokunun daha önemli olduğunu...
Toplumun veya baskasinin dusuncesine gore yasamadigin surece bastirmaman gereken seylerdir. Sen özgür bir bireysin istedigini yap guzel kardesim.
O zaman kimse bastırmasin tavşan gibi sevişelim sokakta!
Bastırmasın da bizi mi siksinler?
Toplumun anlamsız baskısı sonucudur. Mesela parkta öpüşen bi çift gördüğümüzde erkeğe vay mk garıyı nasıl emiyo deriz kıza AMK orospusu. Saçmadır yani.