bugün

ara sokaklarda, okulda, meydanda, parklarda orda burda şurda her yerde güneş gözlüğüyle gezen kız popülasyonunda titreyerek farkedilecek büyük bir artış seziyor ve tanık oluyorum . şaka bi tarafa merak ediyorum kendinizi antalya sahillerinde mi sandınız? yoksa akşam izlenen türk dizisindeki ilgi çeken kız mı oldunuz?
halbuki sen şeyh burhaneddin sokakta yengenlere giden tipik bir kızsın. gözlerinin de ışıktan yanmadığına eminim. sesim geliyor mu oraya? deniz seviyesi diyorum güzeldir bazen. in bi aşağı konuşacaz sadece. heyyy.
Anlayamadığım durumdur tek beni mi rahatsız ediyor şu gözlükler bırakın dünyayı olduğu gibi görün arkadaşlar kasmayın bu kadar onları takınca cool falan olmuyorsunuz.
güneş olduğundan olabilir mi!
vurduruyordur.

edit: ironi kabiliyetinize vurdursunlar ya seydi!
Yuh artık dedirten tespit sıçmığıdır. Neymiş efendim güneş yüzünden takmıyormuş, zaten sahilde de değillermiş vs ile çoğaltarak tüy dikilmiş. Şimdi sevgi pıtırcıkları insanlar isterlerse senin yaftaladığın gibi önemsiz olabilirler. ayrıca neye göre kime göre önemsiz ki yine bunu sen mi belirliyorsun? Bırakın artık ego tatmini yapmak için insanlara saldırmayı ve genellemeyi o zaman birileri de senin hakkında çıkarımlar yaparve sen kizbinlir işti diye ağlarsın. Güneş gözlüğü ile gezmeyen kızlar gibi olan insandır.
Herkesin gözlüğüne kimse qarışamaz.
kızları bilmem ama erkelerin farklı amaçla taktıkları belli.
gezen gezer kardeşim, erkek kız isterse donla gezer kime ne.
Çin malı olmadıkça bence bir mahsuru yoktur.
gözüme takmaktan çok taç amaçlı kullandığım aksesuar.