bugün

ne hikmetse bu arkadaşlar 140 cm olsalar 155 derler, 165 olsa 187 olurlar felan. çözmesi zor yani.
celallenmeyin ya. Önemli olan kızın boyu değil. Çaktın??
O değilde erkeklerin fazla söylemesi daha bi garip. Sonra yan yana gelince mors falan oluyolar ben ona çok acıyorum ya. Yapmayın gençler bunu. Neyse o yani.
Bu olayı erkeklerin yapması daha itici. Çocuk benle aynı boyda 1.85 boyum diyo dönüpte bi he amk diyesim geliyo yani.
Yaslarini oldugundan kucuk soylemeleri durumuyla ayni olandir.
bazı kızların hiç tecrübe etmediği durumdur, erkek olmasın onlar?
Tum kizlarda genel olarak gozlenen durum olmakla birlikte bi turlu cozemedigim durumdur..
göbekli vinç operatörlerinin, makinenin kaldırma tonajıni fazla söylemesiyle yarışır.
Örn : 120 tonluk makine operatörün gözünde 130 tonluktur.
erkekler yüzündendir.
ulan denyolar, siz de "22 cm var, damarlı" diyorsunuz ama önümüze bamya koyuyorsunuz, bir şey diyor muyuz?
Gereksiz olaydır bak 162 yim 162 diyorum ne gerek var aa .
Yakalandım.
1.67 boyumu 1.68 diyerek ufak çılgınlıklar yapıyorum.
Tanım doğru olan önerme.
Doğru tespit ve tüm kızlar aynı boyda 1.68 en popüler olanı.
Topukluyla ölçülüyorlarsa, ondandır. Ahaha!
kendi boyumu bilmesem, kızların bu yalanını yiyecem hıyar gibi. kulağıma anca gelen kız ben 165'im diyor. bende "hıığ" diyorum onu desteklermiş gibi. ulan ben zaten 165'im. sen kimin boyunu kime söylüyorsun? senin boyun 158 ulan yelloz kız. keriz mi sanıyorsunuz milleti ne sanıyorsunuz?

birde ya sen 175'sin diyenler var. en çok onlar keriz. hem kendi keriz, hemde milleti kendine benzetecek. yer mi 165 boyundaki kezban türk kızı bu numaraları? yemez. az biraz düzgün fizikli, dik duruşlu bir kız görünce yapıştır 175'i. kim neyi umursuyor ki?

o bu değil de, doğuştan gelen tamamen genetikle alakalı, sizin deyiminizle allah vergisi bir konuda bile insanların hoyratça yalan söylemesi veya pervasızca kafadan sallaması, en iğrenci bu.
bence de erkekler boylarını abartıyor. bugün daha iyi anladım yani bunu.
boyum 172. düğün diye max 5-6 cm topuk boyu olan bir ayakkabı giydim.
düğündeki kişilerin %99 undan daha uzundum. ki bu kişilerin arasında 180-185 olduğunu söyleyen erkeklerde bolca vardı.
tabii düz taban yanınızda biraz kısayız ya. uzatın uzatabildiğiniz kadar. hahahah. cüceler.
(bkz: napolyon kompleksi)