bugün

sabahın köründe kalkıp derse her zamanki gibi geç kalmıştım.. üstüme kot mot birşeyler giyip, yolda agzıma simiti tıkıştırıp derse koştum. derse girdigimde kız lisesinden * mezun oldugun bildigim arkadaşların karşılama töreniyle karşılandım.
+ aşkım nerdesin yaa?
dedi biri. noluyo lan dedim içimden. hiç bir anlam verememiştim bu aşkım'a. kim kime ne aşkımı diye ikinci soru cümlecigi belirdi. uykudan yeni kalkmış olmanın mahmurluguyla acaba franz kafka'nın gregor samsa'sı gibi dönüşüm mü geçirmiştim? erkek mi olmuştum yoksa? öyle olsa tuvalette sabah farketmez miydim? hakkaten noluyodu lan?
+ pşt bebegim uyanamadın galiba? ihihihihihi. *
hoppalaaa!! aynı arkadaştan ikinci sarsıntıya ugramıştım.ben kız arkadaşlarımla konuşmalarımın çogunu 'hacı, aga, usta, agili, imcik, kılçık' ile başlattıgımdan sabah karşıma çıkan bu bebek beni fena halde sarsmıştı. kelimeleri toplamalıydım. uzaylı gibi görünmemeliydim.
- i- iyiyim. günaydın. *
dersin başlaması uzun sürmemişti ki kendimi toplama fırsatını ders dakikaları içinde bulabilmiştim.. sonradan açılınca sabah kantine gidip bir çay içince kendime geldim. tenefüste sınıfa girdim.. sabah aşkı oldugum arkadaşım sınıftan başka bir kız arkadaşımın elini tutuyordu. biliyordum ki cinsel tercihleri lezbiyenlik biseksüellik degildi. kaldı ki olsa da nolurdu. ayrıca bananeydi. amma anlamadıgım bir şey vardı. samimi olucam derken eşşegin damına su kaçırmaktı bu. ve samimiyetin ince sınırını katletmekti. mahremiyete suikasttı. belkide çok abartmıştım. ama bana hakkaten tersti. * * * * *
(bkz: erkeklerin birbirine aşkım demesi) * *
insanın cinayet işlemesi için çok geçerli bir sebeptir. en kör bıçakla doğrayacaksın bunlardan birkaçını bak daha diyorlar mı.
(bkz: abi beni sik)
normal sayılabilenecek bir durumdur.aşk tutku düzeyinde sevmek anlamına geldiğinden hem cinsler arasında da kullanılabilinir.evcil hayvanını aşkım diye seven bir çok insan vardır.kızların daha sevecen olmaları nedeni ile aralarında aşkımlı konuşmları erkeklere nazaran daha sık duyulur fakat yapmacıktır,tiksinçtir ve iticidir.
Tuhaf bir durumdur. Cevrem de cok görürüm bu durumu, ama hala anlam verebilmis degilim. Kizlar saglam dostluklar kurarlar birbirleriyle, ama askim, hayatim gibi laflar ne alaka ?
Canim, dostum vs. bunlarin öbürlerinden neyi eksik ? Artik kendinize gelin, olmuyor böyle. Bu ne manyak yasam tarzi? *
samimiyetsiz samimiliktir.
her zaman ki yapmacık kız söylemleri. saçmalık daniskası. bir de bebeklere söylerler ki kaçınız.
erkekte umduğunu bulamayan kızın diğer arkadaşına söylediği ithamdır. Fakat küçük bir kıvılcım bazen büyük yangınlar doğurabilir. doğru zamanda doğru arkadaşa denmezse cinsiyet değişiklerine kadar varabilir sonu. sen koru yarabbim.
iğrenç ve yapmacık söylemdir. genelde 14-15 yaşındaki kızların ağzındadır. bir de face de birbirlerinin foğraflarını koyup, altına "seni çok seviyorum aşkım! iyi ki varsın laraaaaaa <3" yazmaları insanın aklına olmadık sorular getirir. * *
erkek hocaya aşkım denildikten sonra bırakılan kötü bir alışkanlıktır.
iğrendirendir.Hele bir de bunlardan biri sevgiliniz ise kendinden nefret ettirebilir.
artık sevimli gelmemektedir, biseksüel olduklarından şüphe edebilirsiniz.
erkeklerin birbirine kuşum demesi kadar iğrendiricidir.
(bakmayın öyle duydum)
(bkz: kızların sokakta el ele yürümesi)
(bkz: dervişin fikri neyse zikri de odur)

o ne lan! bir insan diğerine "aşkım" diye hitap ediyorsa illa ki şehvet duymak zorunda mıdır?

- hii sinem!
+ ne var ece?
- buket bana aşkım dedi! kesin lezbiş bak!

olum oruç oruç küfrettirmeyin lan!
iğrençlik, vıcıklık ötesidir. sevgilisine bile aşkım demeyen biri olarak, kızların birbirlerine aşkım demelerine sinir oluyorum, bu laçkalık midemi bulandırıyor bazen.
(bkz: lez)
eğer bu kızlar lezbiyen olup da birbirine gerçekten aşık değillerse, aşk kavramına hakarettir; eğer kızlar lezbiyense birbirine gerçekten aşık iseler mutluluklar dilenmelidir.
kızların kız olmalarını sonuna kadar kullandıklarının göstergesidir.
aynı hareketleri asla bir erkekten göremezsiniz.
(bkz: liseli)
ezikliktir. erkek arkadaşı olmadığı için kız arkadaşına aşkım diyip kendini avutur. aynı şekilde ona da aşkım denilir ve tatmin olur. cins farketmez bunlara. garip.
hep aynı tip kızların yaptığı bir şeydir. o tipi tam olarak anlatamıyorum ama. o tip işte be hacım.
zekasızlığın tavan yaptığı, "aşkım" kelimesinin ortalığa düşüp manasızlaştığı an... bildiğin iğrenç denir bunlara yani, yoruma bile gerek yok!
hafif meşrep kızlara ait davranış biçimi.
güncel Önemli Başlıklar