bugün

kızların ayıbı kardeşim. üzülme, gel ben sana bakarım ama parasıyla. saatine 100 tl ni alırım.
son bir haftadır benimde aklımı kurcalayan zımbırt.

diyorum aceba ben kız olsaydım kendime bakar mıydım?
valla ne yalan söyleyeyim bakmazdım.
yüze değil göte pantolon giyilmelidir. yüzünüz götünüzden çirkinse geçmiş olsun.
Bilen biri fikir versin ayni durumdan muzdaribim.
30, 5 yaş tribinden evde kalmış kız kurusu tülin ablamsı çok alıngan bir haller dökülüyor.

kızları boş ver sen kendine bakıyor musun ona bak.

boş ver bakmayanları eleman.
jilet gibi gününe yerine göre giyin
kendine bakmaya doyamayacak hallerine bürün
gez toz dolaş keyif al hayattan. yürüyüş yap spora başla, hobilerini hayatına kat, oku, öğren, sözlük gibi adam ol.
sen keyifli kendine yeten bir adam olduğunda aklına gelmeyenler sıraya gireceklerdir.

bunların hiç birini yapamam mı diyorsun git gitar öğren sahilde ateş yak, çal.
31 senin uğurlu yılın olacak kanka.
Gayet normal durum. insan otuz yaşına gelince artık kendi yaşıtı kızlar neredeyse kalmaz.Hepsi evlenmiş kadın statüsüne geçmiştir.Ülkemiz kültüründe evli bayanlar pek erkeklere bakmazlar Mevcut kızlara dikkat edin genelde lise üniversite çağındaki daha genç erkeklere bakarlar. Birşey itiraf etmeliyim şimdiki aklım olsa 20 sinde evlenirim.O yaşta istediğini alabiliyorsun.
öyle garip kelimeler kullanarak anlattın ki 40 tane vajinam olsa 1ini bile vermeseyim geldi.
ilişkiye bakma, bakılma, amılma (o her ne ise) olarak gören yaşı geçmiş ergen serzenişi.