bugün

erkekler bakire olsun diye çırpınırken, kızların bakir erkek takıntısının olmamasıdır. kadınlar erkeklerde bakirlik aramadıgı için erkekler bakir kalmayı tercih etmemişlerdir. kadınların büyük bir çogunluğu 'benden önce ne yapmışsa yapmış' der. dolayısı ile piyasada bakir erkek azlıgının nedeni kadınlardır.
not: erkegin bakir oldugunu nasıl anlıyacagız diyen kız yazarlar olabilir.
cevap: sorun, anlatırlar. erkekler çapkınlık hikayelerini anlatmaya bayılırlar çünkü.
(bkz: bulunmaz hint kumaşı)
kızlarla ilgili her tespit gibi yine erkek tarafından yapılmış tespittir.
bulamayacaklarını bildikleri içindir belki de. bulanlar da var olabilir tabii. *
tamamen geleneklerle ilgilidir ayrıca erkeğin fizksel anlamda net bir değişiklik yaşamamasıyla ilgilidir.
birbirleri ile sözlenmiş, evlenmeyi düşünen bakire kız ve çapkın erkek arasındaki diyalog:

k: aşkım senin daha önce çapkınlıkların oldu mu? bakir misin?
e: senin elinden başka bir el tutmadım ben.
k: bakirsin yani?
e: evet
k: tamam.

bakire olmayan kızla erkek arasındaki diyalog:

e: aşkım bakire misin?
k: em üm kem küm. tabikiii
e: ispatla o zaman.*
fark ortada.
herkes kendi gibilerini aradığı için pek fazla rağbet görmeyen olaydır.
nasıl ki erkeklerde çok eşlilik erkeklerin hayvani evrimsel içgüdüleriyle alakalıysa kızlarda da bu arayışın olmaması evrimsel içgüdülerle alakalıdır. Bununla beraber erkekler çok eşliliklerine ket vurabilirken, bayanlar her daim içgüdülerinin kurbanı olurlar eş seçimlerinde.

Mantık evliliği bile aslında içgüdüsel bir reaksiyondur bayanlarda mantıkla alakası yoktur.
sadece kendine göre genelleme yapan yazar söylemidir.
(bkz: eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak) geç farkettim.
erkekler, "isterse sevsin ama kimseyle birlikte olmasın" diye düşünürken kızlar, "isterse birlikte olsun ama kimseyi sevmesin" diye düşündüğü içindir.
çünkü evlenmeden önce açlığını bastırmamış, kendisini cinsel anlamda doyurmamış erkekler, yani hiç cinsel ilişki yaşamamış olanlar, evlendikten sonra artık merak duygusundan mıdır erkekliğin hamurundan mıdır bilinmez gözleri açılıyor, bir arayış içine giriyorlar. genelleme yapmak istemem ama eşlerini aldatabiliyorlar. hee, diyeceksiniz daha önce birşeyler yaşamış erkek yapmaz mı o da yapar pekala. yalnız bahsettiğim tipteki adamların açlığı ve merakı daha fazla olduğundan ihtimal daha yüksek gibi görünüyor. işte bu yüzden de kadınlar evlenecekleri adamın onlardan önce uzun süren duygusal birliktelikleri olmasını hiç istemez lakin cinsel yaşanmışlıkları olmasını kabul ederler. hatta pekçokları için bakir olmayan erkek daha makbuldur.
Piyasadaki bakir erkek azlığının sebebi kadınlarmış vay anasını tespit gibi tespit, bu kafalara nasıl ulaşıyorsunuz ya. Ben iradesiz, iç güdüleriyle hareket eden, bir oluşumum diyemiyorsun da sorumlusu kadınlardır diyorsun çünkü bize hesabı sormuyorlar diyorsun vuuuhuu.

Açıkçası birlikte olacağım insanın geçmişi benimle yaşayacaklarıyla ilgili bana çok ipucu verir bu yüzden banane demem.
Kötü kadınlar, kötü erkeklere, kötü erkekler ise kötü kadınlara; temiz kadınlar temiz erkeklere, temiz erkekler de temiz kadınlara yaraşır. işte bu temiz olan, (iftiracıların) söylediklerinden çok uzaktırlar. Kendileri için bağışlanma ve güzel bir rızık vardır. inancımız zaten bunun nasıl olacağını Nur suresi 26. ayetinde bizlere söylüyor üstüne laf söylemeye gerek yok.
arayan bulur diyerek çorbaya tuz atılır.