bugün

çok değişkenlik gösteren sebepler topluluğudur. en çok başvurulanıysa sebebi olmayan ağlamalardır. erkeklerin tarihinde ağır bir yara açan ağlamalardır bunlar.

e: gene neye ağlıyorsun.
k: ne biliyim ben.
e: her boku biliyorsun ama
k: ığaaa ığaaaa böyyüü
her şey sebep olabilir.
(bkz: buradan iyi kız kaldırırız kamil)
kardeşinin ölmesi.
(bkz: regl dönemi)
normal olarak insanlar uç noktalarda bir şeyler yaşarken ağlar. örneğin; çok üzülmek, çok sinirlenmek, çok sevinmek, çok heyecanlanmak gibi. kızlar da ayarsız varlıklar olduğu için oto boka ağlarlar efendim. ama çoğu kız ağlamayı silah olarak kullanır, çocuklar gibi. suç bastırmak, acındırmak bu silahların başında yer alır.
herşeyi dramatize edebilen varlıklara neden bu soruyu soruyorsunuz ki ?* .
komşusunun sağ ayağının serçe parmağının alt tarafının çapraz liflerinin yırtılmasıda buna bir sebeptir.
(bkz: yenilgiyi kabul edememek)
(bkz: terk edilmek)
(bkz: sınavdan düşük not almak)
(bkz: ölüm)
anne ve babasının ayrılmasından sonra babasının yaşıtı kızlarla takılması.
+ bak cici annen nasıl güzel mi?
- o mu yoksa ben mi onun annesiyim ?
(bkz: sübyancı)
konuşmalar gerçektir.bu konuşmaların ardından hıçkırıklara boğulur genç kız.
kadınların en sevmediğim yönüdür ota boka ağlarlar.

erkeklerin en sevdiğim yönüdür asla yalandan ağlamazlar.
kendini acındırmak için, zor durumdan kurtarmak için, ağlayabilir.
sevgilisinin kıçına bile sallamadan yurt dışında iş bulup ben gidiyorum demesi. sandığınız kadar saçma şeylerden ağlamıyoruz. sandığınızın aksine biz ağlıyosak bi yerlerde muhakkak bencillik yapan bi erkek vardır!!!!! *
canının istemesi.
ağlayan kızdan başka kimseyi ilgilendirmeyecek olan sebeplerdir. illa ki kendi içinde bir sebebi, bir mantığı vardır.
ölümün gelmiş olması..
(bkz: bihterin ölmesi) *
(bkz: her an herşey olabilir)
(bkz: ergen bunalımları)
başka bir kızın ağlaması.
gerçekten canının acıması.
kadının ağLaması eğer 'türkiye çöL oLmasın' gibi topLumsaL bir amaç taşımıyorsa, %90 yaLandır..
birçok sebebin bir araya gelip patlama yapması.
sebepsiz olduğu ileri sürülüyorsa mutlaka bir sebebi olan kızsal duygu patlamalarının, sahibinin artık kendini tutmasına izin vermeyecek hadde gelmiş etkenleri.
yaprak dökümü sezon finali
aşk-ı memnu sezon finali
lost sezon finali
sırlar dünyası sezon finali
.
(bkz: aglama melis)