bugün

akıllıca bir istektir. sosyal erkekten korkulur çünkü. bugün sizi üzecek bir şey yapmasa, yarın, yarın olmasa 3 yıl sonra çok gezenti olmasından ötürü mutlaka bir halt meydana gelir. o istemese de kötü bir ortamın içine düşer ve evlilik ortamına da huzursuzluk verir. en akıllıcası sizi seven, evine bağlı, sizsiz bir şey yapmak istemeyen mükemmel eş, mükemmel baba asosyal bir erkektir bu durumda.
yani neden çünkü egoları vardır. onların tatmin edilmesi lazım, sosyal bir erkek olursa büyük ihtimal insan gibi sever, insan gibi değer verir, ama kızlar mal gibi sevmesini, gözleri kör gibi değer vermesini, seni annemden daha çok seviyorum demesini beklerler. çünkü kızların sevgisi kendine yetmez bir erkekten her zaman yardım isterler.
sosyal bir erkek sorumluluk getirir, kendi aciz yönlerini gösterebilir, sosyal olmaya çalışmaktansa erkek asosyal olsun derler.
kıskanç bünye isteğidir. böyle höt deyince sussun falan.*
kızlar kıskanmadığı sürece soğurlar gerçeğine ters önermedir.
kendine yeterince ozguveni olmayan kadinlarin istegidir. niye bir insan hayati paylasip, cogaltabilecegi bir insan dururken tv karsinda kasinan bir adam istesin ki?
(bkz: kim cikariyo bu laflari kim kim)
(bkz: sokakta hanim mutfakta asci yatakta orospu)
kafasının rahat olmasını, gözünün arkada kalmamasını, ona sarkan kızların olmamasını vs. isteyen kızdır. çok haklıdır. canı yanmaz.
(bkz: nerede lan o kızlar)
evlilik çağına gelen kızların gerçeği. efendi adam yerine piç adam tercihi son bulur akıllanırlar. o gün geldiğinde tüm taliplerimi sikip bırakıcam *
aldatma oranının düşeceğine olan inançtır.
Bundan önceki sosyal sevgilisinden çok çekmiş olan kızların bir sonrakinde böyle bir yol tercih etmesidir.
(bkz: bana o kızları bulun)
kendine güvenemeyen ezik hatun önermesidir.
niyeyse çoğu için belli bi yaştan sonra geçerli olan istek. O yaşa kadar sosyallerle işi götür sonra ben asosyal bana tapan erkek arıyorum diye dolaş oh ne güzel. Baştan isteyeceksin onu ki bi kıymetin olsun.
Asparagas habercilik örneğidir. 20 yıllık hayatımda asosyal olduğu için yakışıklı bulunan ya da sempatik bulunan birine rastlamadığım gerçeğini gözler önüne sermek istiyorum.
parası bolsa, %95 oranında dogru bir önermedir..
kendini sosyal erkeklere vurdurup aklı başına gelince kafasını alacak kızlardır. 28 yaşına kadar yediğin yarrağın toplam uzunluğu burdan amerika'ya boru hattı olsun, ondan sonra ben asosyal erkek istiyorum de. her sevgilim versin ama karım bakire olsun mantalitesinin dişi versiyonudur.
o kadar da vaki olmayan bir vaziyet. bu sefer de "ortamlara giremedik", "sıkıldık" falan diyerek bayıp işi yokuşa sürebilmektedirler.
(bkz: yok öyle birşey)
napıyım lan ben asosyal erkeği?! birlikteliğin mantığına aykırı bu.
kendini faal cool çekici sevimli espritüel bilmem ne sanan ama aslında hiç bir bok olan ve kızları hiç tanımayan erkeğin tek tabanca vaziyetine uydurduğu kılıftır.

- yok abii yaa, valla bu kızlarda sorun ve bunlar böyle benim gibi yakışıklı(!) çekici(!) sevimli(!!) tatlı dilli(!!!) komik(?) bir erkek yerine asosyal istiyorlar anlamadım gitti yaa. kendileri kaybederler.
'kızların piç erkek istemesi' durumu ile tezat oluşturan, bu teoriyi savunanların başka gezegenlerden geldiğini düşündüren
olaydır. yoksa! na'vi gezegeninden mi?
> bu durum bana pek inandırıcı gelmedi sözlük, bize de yazık, hayallerimizle oynamayın lütfen!
düpe düz yalan bir durum her kızın hayalinde güçlü bir erkek yatar peki bu asosyallikde nasıl kavuşacak.
kendilerine gelince sosyal, diğer kızlara karşı asosyal olanlar birinci tercihleridir.
güncel Önemli Başlıklar