bugün

Diğerleriyle rekabet amacıyladır. Kendilerini diğer hemcinslerinden üstün göstermek için giyinirler. Şöyle düşünün, kadın kadına yapılan günde bile makyajla ve özenerek giyinip giden kadınlar var.
yalan bilgidir. hepsi benim icin giyiniyor.

im a sex god baby.
0:00 2:18
taht savaşlarının bir süreci gibi.
benim için sıkıntı oluşturmayan durumdur.
valla bana hiç inandırıcı gelmiyor bu iş ya. dikkat çekmekse erkeklerden de dikkat çeker. giyinerek mutlu olmaksa istediğini giyinip mutlu olur. başka bir kadın için neden giyinsin.
Katılmadığım önerme.
Bir birey ancak ve ancak kendisi için giyinir. Karşı cins için de geçerli aynı şey, bir başkası beğensin diye giyiniyorsa orada bir sıkıntı vardır.
Kesinlikle doğrudur . Sokakta yürürken kızların gözlerine dikkat ederseniz çok kısa sürede anlayabileceğiniz eylemdir .
kesinlikle doğru bir tespittir.

gözümle görüp, kulağımla duyduğumdur.

bir kızdan resmen, noter huzurunda duyduğum bir demeç;

"benden güzel bir kız gördüğümde deliriyorum".

tabi bu normal değil, sorunlu, doktora falan gözükmeli. ancak büyük çoğunluk bunu gerçekten hemcinslerine karşı fors yapmak için gerçekleştiriyor.

not: nicholson kardeşime selamlar olsun. resmen, noter huzurunda onun kalıbıdır. alıntı yaptım, hakkını helal etsin dünya kardeşim.
yerinde olan önermedir. eğer bir bayana bayanlar daha çok bakıyorsa bilin ki o bayan o an çok güzel görünüyordur.
doğru tespittir. kızlar hep kızları keser.
- kızım şu kızın eteği gördün mü ???
- yooo...
- ya kızım ben alcaktım onu yaaa geçen mang.. da gördüm bitmiş midir acaba ?
- ya tatlım internetten de sordururuz sen karar ver yeter ki...
- koş tuğçe koş avm ye koş...
o kadar ayrıntıyı bir erkeğin farketmesi imkansız olduğundan doğru olmasını ümit ettiğim önermedir. ayakkabı bağının rengiyle tokasının ucundaki taşın aynı renk olmasını bir erkek nasıl farkeder?
niyetleri erkeklere güzel görünmek olan ama bakınca kızmaya başlanılan durumdur.
bir erkeğin hem cinsi için parfüm sıkıp, manikür yaptırıp yanında gaz çıkarmamak için özen gösterdiği bir dünyada sadece doğru olarak kabul olabilecek bir önermedir.
başlığı açan yazarla aynı şeyleri düşünmüşüz farklı zamanlarda. evet doğru bir önermedir kızlar erkekler için değil çevresindeki diğer kızlardan daha gösterişli olmak için süslenirler.
(bkz: mini etekli kıza bacım diyen erkek/#13784275)
Doğru önermedir. Erkekler zaten kızların giydikleriyle değil de giymedikleriyle ilgilendikleri için, kızlar kendileri için ve hemcinslerini kıskandırmak amaciyla giyinirler.
genelde kızların mini etekli bir kız görünce erkek gibi bakmalarından sonra doğruluğu artan tespit.
önemli bir tespit.kadınlar sevgilisiyle geceleri eğlenmeye akarken neden aşırı seksi giyinme derdine düşerler? erkeği etkilemek için mi? hiç sanmıyorum.zaten etkilemişsin sevgilin var artık.daha neyin seks apelitesindesin lan zaten seksi olmak istiyorsan evde ol.sikişin sokuşun.olay bu değil.olay hatunun diğer hatunlardan daha güzel olduğunu kanıtlama çabasıdır.
ıyyy kendimi iğrenç değersiz hissettim dedirten başlık. ****
erkekler içinde geöerli olan doğru önermedir.
(bkz: erkeklerin aslında hemcinsleri için giyinmesi)
http://www.uludagsozluk.c...-tarafindan-asagilanmasi/
diğer kadının rakip gürülmesi durumundan kaynaklıdır.çekirdek bilgi meselesi.
bir de tüm erkekler benimdir uleyn diye çemkiren giysilerle dolaşan biriyle çalışıyorsanız ilgiyi üstüne çekmek için yırtınırken rol çalıyorsanız farkına bile varmadan, allah yardımcınız olsun. kadınlarla çalışmak bu yüzden zor.
insanlara doğru bir önerme gibi gelir, fakat farkında olmadan, kadınlar birbirine erkek gözüyle bakar.. ataerkil toplumun istediği de budur. kadınların birbiriyle erkekler tarafından beğenilmesi için yarışması..
doğru bir önermedir.

yolda güzel bir kız gören bir çiftte kadın daha çok süzer kadını. erkek sadece bakar geçer. kadın bildiğin fotoğrafını çeker. saçı, makyajı, kıyafeti, küpeleri, elinde yüzük var mıydı?, ayakkabıları, uyumu.. her şey ama herşeyi görür. bunu bütün kadınlar bilir. ve ona göre giyinirler. bazıları da pek önemsemez bunu.
doğruluk payı olan önermedir. kızlar hemcinslerinin giydiklerine fazlasıyla dikkat ederler, yeni aldıkları şeye, markasına rengine şekline şemaline erkeklerden daha çok bakarlar. kızların kızların giydiklerine, erkekler giymediklerine bakarlar ki zaten kızlar erkekler için giyinselerdi, giyinmezlerdi.
doğruluk payının olduğunun ispatı : kadın kuaförlerinde genellikle erkekler çalışır. bunun sebebi olarak da hiç bir kadın diğer bir kadını çok güzel bir hale getiremez. çünkü her kadın hemcinsini iç güdüsel olarak az veya çok kıskanır.