bugün

toplumun bizi getirdiği son noktaların sonuçlarından birisidir. hayır bazen mecbur kalıyorsun arkada yürümeye, acaba öndeki hanımefendi neler düşünüyor diye içinden geçirmeden yapamıyorsun... adımlarını hızlı hızlı atıyor, kimi zamansa koşarak öndeki hanımefendiyi geçmeye çalışıyorsun.... çünkü her an sapık muamelesi görebilirsin.....
emin olun kız da bu durumdan en az sizin kadar rahatsızdır. karşı kaldırıma geçmek veya arada biraz mesafe bırakarak yürümek çözüm olabilir.
Entry nick uyumsuzluğu.
haklı önerme.

atıyorum hafızaya, sonra niye geçmiyim ki?

(bkz: beyin bedava)
bir süre sonra hızlanır şunların önüne geçeyimde takip ediyomuşum gibi düşünmesin dersin.
Kızların arada bi dönüp arkasına bakmasından dolayı hissedilen durumdur. Hayır zaten yürüdüğün cadde bu şehrin en işlek caddesi benim ev de o cadde üzerinde. Ne diye seni takip ediyormuşum gibi bi paranoya yaşadığını hissettiriyorsun ki bana.
ben genelde sinyal vermeden sağdan soldan ortadan nereden yer bulursam oradan solluyorum. yapacak bir şey yok.

kesin götüme baktı sikecek elleyecek düşüncesi ben bu zanla gece uyuyamam.
Bende de istemsizce oluyor, bir de gece karşıdan bir kadın gelince karşı kaldırıma geçme alışkanlığım var.