bugün

* kesinlikle ve kesinlikle sevgilisi, eşi, vs olduğu erkeğe az vermelidirler. sevişme aralarını uzun tutmalıdırlar.

* google gibi sürekli olarak " onu mu demek istedin? , bunu mu demek istedin ? " gibi çıkarımlar yapmanız faydanıza olucaktır.

* devamlı olarak "nerdeydin, nerdesin, kimlesin, o kim, bu kim, gibi sorularla erkeklerin akıl sağlığı ile oynamayın.

* ilişkinin belli bir noktasından sonra artık sevgilinizle buluşacağınız zaman eskisi kadar bakımlı değilseniz yada eskisi kadar titiz hazırlanmıyorsanız bu durum zamanla sıkıntı yaratır.

* sevişirken oldukça ateşli olun. karşısınızdaki öküz olmasada siz olun. o da sizin bu durumunuzu görüp altta kalmayacaktır zaten.

* coolluğunuzdan ödün vermeyin. asla ve asla cepte olduğunuz ve tamamen kayıtsız şartsız ona teslim olduğunuzu asla göstermeyin. asla !

* içinizden gelse bile aşkım, seni seviyorum, seni çok özledim, beni özledin mi ? gibi soruları mümkünse hiç kullanmamaya dikkat edin. kırk yılda bir söyleyinki değerini bilsin pzevenk.

* erkekleri belirgin bir şekilde değiştirmeye çalışmayın. kırk yıldır hayatında olan alışkanlıklarından sizin için 3 günde vazgeçmesini bekleyip bu olmadığında da arıza çıkarmayın.

* kıskançlık krizine girip delirmeyin. ( her kadın mutlaka delirir )

elbette her madde aldatma sebebidir gibi öküzce bir sonuca bağlamıycam durumu. özetle bu saydığım maddeler bir erkeğin zaman içersinde birlikte olduğu kadından bıkmamasını sağlayacak olan sebepler bütünüdür. aynı durum kadın erkek için de geçerli.

her ne kadar birbirini sevsede sürekli bir arada zaman geçirmek bir noktadan sonra insana sıkıcı gelmeye başlar ister istemez. herkesin nefes almaya ihtiyacı vardır. durumu ve şartları zorlayarak bir şeyleri dikta etmeye çalıştığınız sürece bu plan hep elinizde patlar. bunu her iki cinsiyete sahip tüm herkes için söylüyorum.
kimseyle sevgili olmasınlar.
sizi gerçekten seven biriyle olun.
hiçbirşeydir. çünkü içinde aldatma dürtüsü olan erkek her koşulda aldatır.
karşınızdaki adamın kendisine saygısı olduğundan emin olun. çünkü kendisine saygısı olan erkek delikanlı adam aldatmaz eğer gerçekten seviyorsa elbette.
paranoya yapmayın.
karşınızdaki erkeği tanımadan biraz seçmeyin.
önce aldatmayacak sevgili bulmalıdır. güven dediğimiz şey de peşi sıra gelir.

ayrıca;
(bkz: aldatmayı meşru gösterme çabaları)
Erkeklerin size yavsadigini gordugunuz halde konusmayin. Cok mal gozukuyorsunuz oyle.
yapılacak bir şey yok. çok güzel olsanız da, sadık olsanız da, hayatınızın bütün değerini ona verseniz de, değer vermesenizde onlar aldatmak için neden bulmuşlardır kendilerine. aldatırlar ve güvenmediğiniz için siz suçlanırsınız. yapacak bir şey yok yorulmayın. bir olursa affedin ya da affetmeyin 2 olursa kesinlikle affetmeyin. çünkü bariz istenmiyorsunuzdur ve bu erkeğin size siktir git mesajıdır.
Şerefli, duyguları olan bir adamla birlikte olmasıdır yoksa her halükarda aldatacaktır.
(bkz: adamına göre muamele)
devlet memuru edasıyla onu/bunu/şunu yapma demeyin yeterli. tabii mesajları da abartmamak şartıyla. eve bıraktıktan sonra daha bir köşe dönmeden özledim demek pek hoş olmuyor benden söylemesi.
(bkz: dostum kız demişsin ama bu ömür törpüsü)
güncel Önemli Başlıklar