bugün

bunu söylediği iddia edilen ilahiyatçının aslında bu cümleleri kurmadığı ortaya çıkmış. haberde detaylı olarak anlatılmış.

geçen gün bir tecavüz konusuyla ilgili olarak hukuki süreç devam ederken yapılan " ortadoğu linç çomarlığından" dem vurunca bazı yazarlar ateş püskürmüştü.

http://t24.com.tr/haber/z...6XI9br_RNTpHW83UhzxT-fG5E
ya hu şunu sözlükte birisi söylese böyle trollükm mü olur amk deriz. bunu bir profesör söylemiş öyle mi? yemin ederim kafayı sıyırdı bu insanlar.
malca bir tespit ve çare aramadır. heyyy prof senin aklın başında mı ?
bu adam "mantık anabilim dalı başkanı"ymış.

düşün artık. *

fıkra gibi memleket amına koyim.
Üniversite okumadan gözümde çok büyütürdüm profesorlüğü. Ama anladım ki çoğu diploma profesörü. Yolunu bulan kapağı atmış üniversiteye. Sonra vay efendim ülke niye böyle. Bilim yok ki ülkede.
Anandan başlayabiliriz diye cevap verilmesi gerekirken şahıs.
"Âdet olmak bir hastalıktır"
"Laiklik en büyük tehlikedir"
"Komünizm büyük bir tehlikedir"
"15 yaşındaki kızlar evlenebilir" diye devam ediyor.

doğrusu şudur;

Regl olmamak hastalıktır
Siyasal islam en büyük tehlikedir
Kapitalizm büyük bir tehlikedir
Hötöre Erkekler hiç kimseyle evlenemez
şuna çarpıtma diyen dalyrakların küçücük çocukların şunu dinlemek zorunda bırakılmasına hiç değinmemesi ne kadar ironik...
regl olmak değil, olmamak hastalıktır. sana prof ünvanı veren ilgili kurumu, doktora tezine olur veren akademisyenleri s**
Kızların adet olması değil de,bu örümcek beyinli çomarların böyle açıklamaları adet edinmesi tedavi edilmeli.

2002'den önce bakkal emanet edilmeyecek tipler bu 17 yılda başımıza bir de profesör kesildiler.Asıl olay budur.
(bkz: adet yapmayan terlik)
Reglin hastalık olmadıgını bilmeyen mi kaldı

Kesinlikle bir çarpıtma var.
kendi açısından haklı. keşke bunu söyleyenin annesini zamanında tedavi etselerdi.
ya bu proflar niye böyle oldu ya da bunları niye prof yaptılar?
https://tr.sputniknews.co...-mutlaka-tedavi-edilmeli/

Kafayı yemiş çakma prof. beyanı. Mantık anabilim dalı başkanı!
güncel Önemli Başlıklar