bugün

bir şeyleri kanıtlamış erkekleri seviyorlar sadece.
30'lu yaş erkeğin cinsel pazardaki en değerli olduğu yaşlardır.

görsel
Yaş ile sınırlamak kısmen de olsa doğru sonuç verir. istisnaları olmakla birlikte 30 yaş üstü erkekler karakterleri oturmuş, olgunlaşmış, birey olabilmiş kişilerdir. Bir de kendine fiziksel ve kültürel anlamda bir şeyler katabilmişse tadından yenmez. Buna iş güç sahibi olmayı, makam mevki sahip olmayı da ekleyebilirsiniz. Diğer taraftan 20li yaşlardaki erkekler -yine istisnaları vardır- henüz bahsettiğim mertebeye ulaşamamış, hayattan yaptığı çıkarım ve buna karşılık olarak beklentisi çok farklı olan düzeylerdedir. Tek kelimeyle anlatmak gerekirse henüz toydur.
(bkz: 30+1)
(bkz: paris te son tango)
Akıllı kızlar çünkü. Oynamayın sakın ayarlarıyla, iyi böyle.
Çünkü her kadının ilk tanıdığı erkek ve ilk aşkı babasıdır. kız kişisinin kendini bilmeye ilk başladığı zamanları ilk aşkının (babasının) yaklaşık 30'lu yaşlarına denk gelir. seneler sonra da o kızcağız ilk aşkını aramaya başlar. bu dönem de kız kişisinin yaklaşık yirmili yaşlarına tekamul eder. doğal ve içgüdüsel bir olaydır.
çünkü nispeten işi gücü yerindedir, terfilerini almıştır, maddiyatı daha iyidir, arabası vardır. bu kızların derdi sadece maddiyat ve pazarlama. tabi o yaştaki adam akıllıdır, bir süre sonra sıradaki mendile sümkürecektir. ava giden avlanır. bunları başaramayan da var tabi, o yalnız takılıyor.
Arkadaslar kadinlar yasli,genc,guclu,basarili,cok cool stil sahibi vs vs erkeklerden hoslanmiyorlar para kimdeyse onla takiliyorlar o kisinin karakteri ahlaki yapisi fiziki gorunusu gibi seyler onlari pek alakadar etmiyor. Biz fakir erkekleri birer sosyolog,psikologa donusturen bu konuda tezler one atmamiza neden olan sey bu kadar basit iste. Bosuna kafa yormayin.
18 yaş erkek beyanı.

Seninle takılmıyorlarsa biz ne yapalım bilader.

Belki tecrübeli istiyorlar senin gibi çaylakla ne yapsınlar.
Böyle bir merak yoktur keza kadınların paralı itibarlı kariyerli vb. Erkek merakı vardır. E bu 3 etmeni sağlamak için takdir edersiniz ki geniş bir zaman gerekiyor. Bu da ancak 25 30 yaşlarından sonra mümkün olabiliyor. işin içinde baba parası yoksa tabii.

(bkz: hipergami)
Çoluk çocukla bilgisayar oyunu konuşmak istemiyorlardır.
zengin koca bulmak isteyen kaşar merakıdır.
iddiadır.

1 yaşla kurtuldum iyi.
30 yaş altı erkek = kaşarlı tost.
30 yaş üstü erkek = bol kaşarlı tost.
yalan aq. olsaydı mesaj kutum full çakardı.
Ben neden göremiyorum o bizi merak eden kadınları ?
Meraklarını giderebileceq tüm imkanlara sahibim. Donanım açısından tabii.

(bkz: tostumu yedim bekliyorum)
Çoluk çocukla bilgisayar oyunu konuşmak istemiyordur.
Meraklarinda haklilar Ben bile kendimi merak ediyorum.
Yaşı yaşına, boyu boyuna, dini dinine, kültürü kültürüne, tipi tipine, maddi durumu maddi durumuna uygun olmalıdır.
30 yaşın üstündeyim beeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnn.
Yalan olduğunu düşünüyorum. Çünkü; bunun yaşla alakası yok, zira olgunluk ile alakalı. insanlar yaşına göre olgun olmaz, yaşadıklarıyla olgun olur.
güncel Önemli Başlıklar