bugün

ofsaytı bilen kız, araba kullanmasını bilen kız, internet sitesini tek başına yapabilen kız gibi kavramlara ihtiyaç duyan biyolojik yaşı ne kadar ilerlerse ilerlesin beyin yaşı bir çocuğun yaşından daha fazla olmayan erkekler silsilesidir. boşuna oksijen tüketen insan grubuna dahillerdir.
(bkz: yurdumun abazaları)'nın durumudur.
genelde rastladıkları kızlar güzel ve akıllı olduklarını sanan kızlar olan erkektir.
salak kızlar vardır akıllı kızlar da vardır. salak kızların salak olduğunu farkeden akıllı erkekler vardır. salak kızları akıllı sanan salak erkekler vardır. bir de akıllı kızları salak sanan salak erkekler vardır. işte onlar bunlardır.
niye herhangi bir kızı salak sanan erkek salak olsun ki?
belki kız salaktır. belki kız salağa yatıyordur ki o da salak sanılması için yeterlidir.
bu başlık için seslenelim:
-dünyada 3 milyar kadın var. en az biri salaktır.(gerçeği kabullenin çünkü dünyada 3 milyar erkek var ve söylediğimi buna da uyarlayabilirim.)
-herhangi bir insanı salak diye nitelendiren insan salak değildir.(ne kadar aksine çabalasanız da öyle)
-ve, siz kızlar da bize sizin salak olduğunuzu düşündürtmeyin ki dünyada böyle bişey olmasın.

güzel beyinlerinizi böylesine konulara yormayın ya, ilkokulda mıyız?
kızları mantıklı sanan akıllı geçinen erkeklerden hallicedir.
"yaşar büyükanıt'a oyumu vermicem" diyen kıza akıllı diyen, onunla zamanını geçiren erkek daha salaktır. salak kızları akıllı sanıp bizi deliye çeviren erkekler daha da salaktır. ha ben ofsaytı da biliyorum, kuyt'ın köyt diye değil kayt diye okunduğunu da biliyorum. beni salak yerine koymaya çalışan olmadı da salakları akıllı yerine koymaya çalışmayın be kardeşim!
kızların erkeklerin her yaptığını yapma cabası ve sonuc olarak tabiki becerememesi kızların salak olduğunun kanıtıdır.ornek,araba surmek , bilgisayar kullanmak.en salak erkek bile en akıllı kızdan akıllıdır.
Salak dediğin kızlar seni cebinden çıkarır.
Ben de cebimden bir nen çıkarabilirim.
güncel Önemli Başlıklar