bugün

bu konuda üstüme yok, insan kalbi özellikle de hanımefendilerin kalbini hiç kırmak istemediğim için taktik geliştirdim.

Ayrılmak istediğiniz kıza şu hataları yapmayın.
1- soğudum bu ilişkiyi bitirelim.
2- artık yapamıyorum, ayrılmak istiyorum.
3- ara verelim.
Bunları yapmayınız, kişinin kalbi kırılır ve özgüvenini kaybeder.

Kalp kırmadan ayrılma yöntemi.
1- onu övün devamlı çok güzelsin, sen bir melek olmasın gibi.
2- her fırsatta iltifat edin, ama her gün her saat yapın bunu.
3- onu sevdiğinizi her fırsatta her konuşmanın sonunda ekleyin.

ilginizi en üst düzeye çıkartın, en sonunda ilginizden bıkacak ve 1. belirtiğim gibi o sizden ayrılacak.

Böylece kalbi kırılmadan, özgüveni yerinde bi şekilde hayatına devam edecek. Sizide kötü değil her zaman iyi hatırlayacak.

Malesef doğanın kanunu böyle arkadaşlar, ilgi gösterirseniz gidiyorlar. Bende bunu bildiğim için böyle yapıyorum.

edit:
Sizden ayrıldıktan sonra 2-3 gün çok sık olmasada, sensiz yapamıyorum. barışmak istiyorum diye birazda yalvarıyormuş gibi yapın.

fazla abartmadan, tamamdır. Veya biraz abartıp çok yalvarırsanız. Emin olun daha hiç geri dönmez.
ayrılan taraf her zaman kırar gerçekten o kızı sevmişsen bi dönem insanca onun ayrılmasını sağla kavga etmeden didşmeden sen zaten ayrılmayı kafaya koymuşsan bırak kız ayrılsın psikoloji bu ....
Bakın sevmiyorsanız bir yere gidin oturun sonra yemek yiyin (sorun sende değil bende muhabbetine girmeyin hiç) daha sonra izah edin üzülme ama ben seni sevmiyorum çok denedim ama olmuyor anla beni yollarımızı ayıralım ve herkes için hayırlısı olsun de bitir. Böyle uzatmadan lafı. işte bu kadar. Kimse lafı eveleyip geveleyenlerden hoşlanmaz bence.
Ya ben kızlara fena derdim de beyler siz de hiç az değilmişsiniz, stratejilere bak hele.
Kırmak falan değil, açık açık söyleyin neden ayrılmak istiyorsanız. Oyunlarla, oyalamalarla olacak şey değil bu. Hem insanın kırılması da lazım arada.
Çok aşırı sevgi verin bir müddet sonra sıkılıp kendi ayrılacaktır. Sonuç olarak hem istediğiniz olur hem kalp kırmazsınız.
Soğutun kendinizden gerisi geliyor. Evet
Soğutun kendinizden gerisi geliyor. Evet
ilk denemeler ayrılıkla biter ya.onu izah etmek zordur.biri aracı olmuştur.tanış seversin demiştir.sevememişsindir.bi kulp takmalısındır.bulamazsın bi türlü.kız çok gençtir.açıklama ister.zordur.
güncel Önemli Başlıklar