bugün

kızları küçük düşüren durumlardır. ilk önce herkes hakettiği gibi yaşar demek istiyorum çünkü bazı kızlar kendilerinin aşağılanmasına izin veriyor. örneğin; sevgili konumundayken yüzük takan kızı anlarım ama erkeğinin ismini yazan kolyeyi takan kızı anlamam adeta bir tasma gibidir buna izin veren kızdır.
ikini olarak ; orda burda kızların kolunu tutup iki dakika beni dinle vs filan yapmak şagılayıcı durumlardan bir tanesidir. sokakta utanmadan tokat atan bile gördüm .
(bkz: canımı yakıyorsun kolumu bırakır mısın)
(bkz: kadına yönelik şiddet)
(bkz: nok ettim kenara)
görücünün gelip kıza bakması.
seviştikten sonra kızdan gitmesini istemek.
türban takıp kıçını açan kız başlığı açmak.
kamikazedeyim. korkudan gebericem çünki ilk kez binicem. bir kaç kez binmiş olanın bile adrenalinini yükseltir bu alet eminim.
iki tane çekiç gibi şeysi var ya cihazın, ben birisindeyim karşı çekiç kafadada bir çift mevcut. cihaz henüz çalışmıyor ve bu sevgililer tartışıyor. ama öyle böyle değil. tüm millet onlara bakıyo. çocuk sürekli kıza gerizekalı, aptal, beyinsiz gibi laflar ediyo. bu arada oturuyolar yani cihaz çalıştı çalışacak. neyse son kontroller yapıldı, kilitler takıldı falan yok anam bu çocuk hala bağırıyo. kızda abuk sabuk hareketler yapıyo çocuğu öpmeye çalışıyo falan arada bir. şaşırdım. neyse. cihaz çalıştı. ulan tepeye çıktıkça benim kalp yerinden fırlıcak gibi atıyo. hani bu cihazı çalıştıran şerefsizler tepede 15-20 saniye bekletiyo ya baş aşağı, ulan kan beynime indi yeter beni indirin diye bağırıyorum, abartmıyorum yandaki çocuk "aptal gerizekalı kamikazeye bile binmeyi bilmiyosun" diye bağırıyodu. bu nedir kardeşim. hadi kızı siktirettim. hemcinsim tamam ama yinede ettim. ben böylesini görmedim. ulan ben olsam açarım o kilidi atarım aşağıya o herifi. ya çocuğa ne demeli. bu kadar aşağıladığın kızla ne işin var senin be hey aptal...
kızların götünü dönüp fotoğraf çekilmesi.
yarı üzgün yarı kızgın bir ifadeyle erkek arkadaşına "bari ben varken yapma şunu." diyen kızın durumudur.

sevgilisiyle cafe'de oturuyorlar, eleman bariz bir şekilde başka masadaki kızları kesiyor ama bir yandan da sert havalarında. kızı artık nasıl ezdiyse o güne kadar, kız böyle bir şey söylemek zorunda kalıyor.
cidden üzüldüm ona..
görücü usulü evlilikler, evlilklerde istenen başlık paraları eskiye göre günümüzde daha az olsada yine olan olaylar ve pırıl pırıl bir kızı aşşagılamak için başka bi şeye gerek yok aslında.
güncel Önemli Başlıklar