bugün

Malken daha kolaydı amk şimdi hepsi feminik olduğundan sinir oluyorum hepsine.
(bkz: insan olmak)
Bu sorunun sorumluları kimler ? Bi kıza sırf flört için cinsellik için taptılar nerdeyse peşlerinde onurlarını unuttular. Sonra da kızlar çok havalı. Hiç bi zaman bi kızın peşinden koşmadım bi tarafını da kaldırmadım bu konuda tüm gururumla hemcinslerime öfkeliyim ama. Bizim de ekmeğimizi zorlaştırdılar zamanında.
Satrançta bütün hamleler tek bir hamle için yapılır. Şahı mat eden hamle bütün hamlelerin ulaşmak istediği hedeftir. Kadın erkek ilişkilerini bir satranç Müsabakası olarak ele almak da mümkündür ama ben böyle olduğunu düşünerek bu örneği vermedim. Bu örneği verdim çünkü aynı satrançta olduğu gibi zamanı geldiğinde sonuca götüren hamleyi yapabilmek kadın erkek ilişkilerinde de olan bir durum.

Bir insanla tanışmak belki ilk etapta tanışma güçlüğü yaşayanlar için oldukça önemli bir aşama gibi gelebilir ama esas hedefin bir kadının kalbini kazanmak olduğu düşünülürse sadece uzun bir yolda atılan başlangıç adımıdır.

Her şeyden önce insan ne istediğini kendine sormalı ve aldığı cevaba göre bir strateji belirlemeli. Uzun vadeli bir ilişki istemeyen ama istiyor gibi davranarak kadınları elde etmeye çalışan erkeklerin kadınlar konusunda bilmesi gereken bir olay var. Kadınlar eğer profesyonel yalancı degilseniz yani hayatınızı yalan söyleyerek kazanmiyorsanız, sizin samimi olmadığınızı bir km öteden hissediyorlar. Bu nedenle en önemli tavsiyem ne yaparsınız yapın kendiniz olun.
kızlarla tanışmanın çok zor olması sorunsalına neden olur. Kızı görüp beğeniyorum ama ne konuşacaksın. Yanına gitsen direkt amcı gibi hissediyorsun anca uzaktan bakıyorum. Onlar da gelip konuşmuyor bazen yavşak erkeklerle konuştuklarını görüp üzülüyorum.
yürümekten çekinme. süt çocuğu gibi olmadığını sürece böyle erkeğin yürümesinden mutlu olur, (eğer seni beğenmediyse) kibar bir şekilde red eder.
genelleme yapılan her başlık kendi içinde hatalar içerir. kimi kızlar vardır kendiliğinden bulunulan ortamı sıcacık yapar. kimi kız vardır, her sorunuza tek kelime ile cevap verir. Sonuç olarak, dış güzellik sadece ambalajtır. saplantılı kalmayın biri sizinle tanışmak istemiyorsa belki aynı dış güzellikte belki de daha da güzeli daha sıcaktır. iç güzelliği olmayan bir kadına sırf güzel diye zaman harcanılır mı ?
Nedenını anlayamadıgım konu.Hep terslıyeceklermıs gıbı gelıyo bana.
günümüzde evet. egosu yüksek kızlar oluşmuş. malesef buna sebep olan yıkık hemcinslerim. sizlerin emeğinizi skeyim.
Ota boka taciz dendiği içindir. En sonunda evet sapığım diye bağırıp herkese saldıracağım.
Merhaba falan diyorlar.
kızlarla demeyelim de türk kızları diyerek özelleştirelim. çünkü diğer milletlerden olan kızlarla tanışmak kolaydır. ama türk kızlarındaki bu ego yüzünden yanlarına yaklaşılmıyor.
aksini düşündüğüm önerme.

hayatımda cinsiyeti önemsiz o anda tanışmak istediğim insanla tanıştım, bence siz biraz bu tanışma konusunu abartıyorsunuz.

mesele doğrudan kızla tanışma meselesiyse, türk kızları tarafından terslenmişliğim ve sonuç olarak sinirlenmişliğim oldu. ama böyle şeyler yaşadınız diye ümidinizi kaybedecek haliniz yok. ben 15 tanışmada sorun yaşamadıysam 1 tanesinde yaşamışımdır.

sorunu biraz kendinizde arayın.
erkek: merhaba
2 kız: ay bu bizi sikecek..gidelim kız.
çekingen biri olmaktan kaynaklanır.