bugün

amacı sevgiyle yapılan seks olmalıdır.
hayatı boyunca kaybedecek erkektir. Yok öyle bi dünya.
Erkeklerle amacı seks değil sevmek olan kadın gibi ilişkide eksik noktalar bırakmış kişidir.
Ideal bir ilişki hem romantizm hem cinsellik barındırmalıdır. Bu her zaman daha sağlıklıdır.
Önce muhabbet etmek olmalıdır. Lan bi tanıyın tartın salak mı akıllı mı diye.
Bir ara bendim. Ama artık şahısa göre muamele yapıyorum.
koruma altına alınması, sarıp sarmalanması, kuş sütü ile beslenmesi, periyodik check up'dan geçirilmesi gereken erkek insanıdır.
ergenken tem amacım seks yapmaktı. artık gercekten seveceğim bir kız bulmak tabi sevissek de iyi olurdu. da türkiyede ciddi bir kız bulmak zor sürdürmesi de zor. türk kızları hayattaki yegane amacı instagramda koydugu yemek fotolarına begeni kasmak sagda solda check in yapmak, 3 kurusluk kültür seviyesiyle onun bunun dedikodusunu yapmak, bir erkek kendisiyle konustugunda direk yavsadı muamelesi yapıp, başka bir gün erkek kovalamak, sevgilisiz bir hafta geçirmemektir. aksini iddaa eden türk kızıdır.
Seksi amaç değil araç olarak kullanmak isteyen erkektir.
o yolun henüz basındadır, en başta kapalı duran kabak çiçeğinin sonradan tabak büyüklüğünde açılması örneği untulmamalıdır.
Kısaca piç olmayan erkektir. Ama bizim kezolar pek sevmez böylelerini.
Benimdir. Düşünmek istemem. Önceliği yüreğe veririm. Bir bayanın kalbini kazanmak daha zor olmuştur. Bu bilinçteyimdir.
BEN DENEDIM, OLMUOR OGLUM ALDATIYORLAR SONRA.
Yalnız kalacaktır.
inşallah varolan erkektir.
(img:#1408611)
Geleceğin Hulusi kentmenleri, adam gibi adamları, aile babaları olacak bireylerdir.
Sevdikleri gidip başkalarıyla seks yapacaktır.
Muhtemelen 40'ini geçmiştir.
Benimdir. Gerçekten bugünün dünyasında böyle olmak yalnız olmak için iyi bir sebep.
(bkz: teoman)dır. Nettir.
Seveni sikerler sikeni severler dünyasında sikilecek erkektir.
(bkz: Seversen elin olur sikersen senin olur).
Evet.
seven sikilir siken sevilir.
(bkz: ah canım benden bahsediyor)
(bkz: 4s kanunu herkes alışsın)
onu da üzerler. bir zaman sonra o da yoldan çıkar. evet.