bugün

Daha once yazmistim yine yaziyorum. Bir arkadasimin taktigidir.

- telefonun cok guzelmis, numarasi ne?

Etkilenmeyen de ne bileyim artik.
mecnun gibi olunur mu bilemedim.

https://www.youtube.com/watch?v=bJ-PhjRgPYQ
valla bana numarasını vereni ararım vermeyeni aramam. nasılsa birisi numarasını verir. kasmamak lazım.
valla bana numarasını vereni ararım vermeyeni aramam. nasılsa birisi numarasını verir. kasmamak lazım.
kızın biri yolda giderken ' affedersiniz arkadaşı aramam lazım. kontörüm bitti diyerek telefonumu istedi ' bende verdim.
içimden; bu taktiği ben biliyorum beni arkadaşına yapacak demek, demiştim.
6 yıl geçti hala geri dönmesini bekliyoruz bakalım.
istemeyin. numaranızı verin. o isterse sizi arar.
Şey ben acaba.... Bırak ya.
laf lafı açmışsa, kız zaten numarasını kendi verir.
-telefon numaranızı alabilir miyim? ben benimkini kaybetmişim de.
mecnun ben, merhaba.

https://youtu.be/bJ-PhjRgPYQ
kızlar vermedikçe istemiyorum numara falan.
msn qasıyor wp qelsene xdxd

olabilir mesela bilemedim matmazel.

ya da;

kendi numaranızı yazın. eğer mesaj atarsa zaten sizin numarayı istemek için çabalamanızı gerektiricek bir durum olup olmadığını anlarsınız.

hadi iyisiniz yine *
Bacak arana sıcak sıcak bastırmak istiyorum vassap lütfen.

Gibi söylemler bütünü.
Git sor emenike öldürmez ya.
(bkz: yaman çapkınsın yeğenim)
Bizden geçti ama gençlere tavsiye bir erkek olarak asla ne numara isteyin ne de yeni tanıştığınız kadına görüşelim mi? buluşalım mı? Tarzında soru sorun. Mekandaysanız ki muhakkak tanındığınız mekanlarda takılın yani bir forsunuz olsun sonra kestiğiniz hatuna bir kez uzun ikinci kez kısa bir bakın. Sakin cool bir hareketle masanızdan ayrılın e biraz tip veya karizma varsa %99 peşinizden kıyınıza köşenize gelirler. Baktınız olmadı hatun dışarı çıkınca peşine düşün pardon diyip gayet ciddi bir şekilde bu benim numaram mutlaka tanışmak isterim iyi geceler diyip cevap vermesini beklemeden uzaklaşın.
masanın altına üstüne bakılır, karıştırılır ve olaylar gelişir.

-pardon neye baktınız?
+bir şeyler arıyorum da?
-ne arıyorsunuz?
+bu kadar güzel gözlere sahip bayanla tanışmak için bahane arıyorum.

ordan yürüt gitsin işte...
direk adam gibi numarasını iste allem kallem etmeye gerek yok.
hoşlanılan kızın telefon numarasına ulaşma taktikleridir. en zahmetsiz olanı şudur:

- (şarjım bitmek üzere veya kontörüm yok bahanesiyle) cep telefonundan annemi arayabilir miyim? biraz acil durum.
- (muhtemel cevap) aaa tabii ki ara.

telefon alınıp ortamdan biraz uzaklaşıldıktan sonra kendi cep telefonu numaranızı ararsınız. sonra da işlem kaydına girip silersiniz. aaaa; telefonunuzda 1 cevapsız arama. acaba kim lan?

ilgili taktiğin mesaj versiyonu da vardır. "ya, senin mesajlar bedava mı?" sorusuyla lafa girilir. anladın sen onu.
+uff face sıktı yaa.napsak kiii
-bilmem
+dur benim çıkmam lazım çok acil bir şey oldu numaram 054565451421244654 mesaj atarsan diye.neyse görüşürüz.
bu numara verme oldu ama neyse.
cv verin biz size dönüş yapalım.