bugün

ılıkoloji mezunudur. Kıskanır kızları. Töbestafrullah o ne lan öyle.
reddelişlerini yediremeyip kızlara karşı kin duyan erkek .
kızlardan nefret etmiyorum ama pek sevdiğim de söylenemez, en azından kendi çevremdekileri.

çoğu birbirine benziyor. adam akıllı siyaset, ülke sorunları, dış politika, kitaplar, müzik, sanat, spor ve sinema konuşacak kız yok. samimi söylüyorum bak.

tavırları, konuşma tarzları, süslenme biçimleri, egoları(neden bu kadar yüksek onu da bilmiyorum) birbirlerine o kadar benziyor ki...

salt üniversite okumakla da bitmiyor iş. ki bunların en eğitimli kesimi olması gerekir üniversiteli olanları. ama onlar bile o kadar sığ ki bazen cidden çok şaşırıyorum.

belki de sorun benden kaynaklı da olabilir. ya çok fazla beklenti içerisindeyim ya da kendimi çok yukarıdan satıyorum. belki de kendi çizdiğim ego dünyasının zirvelerinde yaşıyorumdur kimbilir. ama bende hiç değilse kendimle övünülecek dolu özellik var. arkadaş ortamında konu bir siyasetten, dış politikadan, dünya sorunlarından açılırsa bilgimi konuştururum, ondan sonra hobilerim ve zevklerim de vardır. spor ve sanatla yakından ilgiliyim. kendime, dış görünüşüme de dikkat ederim, herkesle asla arkadaşlık yapmam, oldukça seçiciyimdir.

bütün bunlara bakarak beklentiyi de yüksek tutuyorum tabi ancak şu ana dek bu denklikte bir kız gerçekten göremedim. belki de vardır bir yerlerde ama bu kız artık kesinlikle misak-ı milli sınırları içerisinde yaşamıyor, buna da inanıyorum.
bir erkeklede bir ömür gider diyebilir... Ama şunu bilesin ki çocuğun olmayacak genç.
Dedirtir sözlük.
etsin oğlum ne güzel işte. bir erkek bir erkektir önümüz açılır.
yolu yol değildir. sadece huylarından nefret ediyorsa aslında pek bi sıkıntı yoktur lakin hepsinden tiksinilmez efenim. lütfen.
Ilık olması muhtemel erkektir. Olabilir.
memesi olmayan kızdır.
kız değildir onlar sen kız gibi görmüşündür. kezbanlar sayılmıyor değil mi?
kişisel kararı. saygı duymak gerek.
bir kadından büyük bir kazık yemiş ancak zamanla nefreti azalacak olan erkektir.
zekası, hormanlarına galip gelmiş kişidir. beyniyle düşünür.
hormonlari ile alakasi yoktur.
Genelde feminen egilimli erkekler kizlarla gezer, çunku onlarla daha iyi anlasirlar.

Hemen yapistirmissiniz yine.
ibiktir.

uuu beybi.
Hayatında tanıdığı birkaç kızdan da boynuz yemiş erkektir büyük ihtimal.
daha büyümemistir o.
Tayt giyiyordur la o yatarken.
Hormonları bozuktur, adam sayılmaz.
kuyruk acısı vardır kesin ve mutlaka yeniden aşık olur.
Olaya farklı bir bakış açısı getirerek ben karakterdir ve fesat oldukları için nefret ediyorum.
bebekken annesi tarafından ihmal edilmiştir.
okuyunca nefreti tanımla, fiziksel olarak mı nefret yoksa duygusal mı? diye düşünmeden edemediğim yazı.
terkedilmiş, tokatlanmış, aldatılmış kısacası yarası olan birinin açabileceği başlık.
seviş(e)meyeceği anlamına gelmez.
bir kız tarafından acı fena halde yakılmış adamdır. geçicidir bu his. *